damianos89

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O damianos89

• Ranga
    Początkujący
  1. Oj tak spokój w papierach to spokojny sen...i po to zatrudnia się fachowców. Nam też się udało. Wybraliśmy wrocławskie biuro rachunkowe Księgowi Wrocław z Łęczyckiej. konkretna obsługa księgowa dla firm. Można im powierzyć rachunki swojej firmy
  2. Jesli szukacie pieniędzy na rozwój łasnej firmy można tak jak ja skorzystac z pożyczki pozabankowej w open Cash. Dobre warunki, korzystne bardzo. Szybka decyzja i pieniądze po dwóch dniach na koncie. Pewni są, bezpieczna firma
  3. W Open Cash dostać można dobra pożyczkę, właśnie na rozwój firmy od nich pożyczkę braliśmy. To pożyczki pozabankowe ale godne zaufania.
  4. Dla mnie pewniakiem w kwestii pożyczek jest Open Cash. To pożyczka pozabankowa, korzystne warunki, rzetelna firma. Szybka decyzja. Warci uwagi
  5. jeśli chodzi o producenta opakowań i foliowych i papierowych, zresztą ofertę mają bardzo szeroką. Polecam yanko. Zamawialismy od nich dla firmy akurat opakowania papierowe. http://yanko.com.pl/
  6. W katowicach nasze BMW naprawiamy tylko w serwisie ASO Bawaria Motors BMW na Roździeńskiego. Godni polecenia mechanicy, z prawdziwego zdarzenia
  7. Jeśli chodzi o botoks i kwas hialuronowy to moja żona robi od 2 lat w gabinecie dr Doroty Zukowskiej w klinice w Łodzi I jest bardzo zadowolona.
  8. Dużo jest biur rachunkowych w moim mieście , w sumie nasza firma trafiła tutaj z polecenia i na prawdę szczerze polecam Wrocławskie biuro Księgowi Wrocław z Łęczyckiej www.ksiegowiwroclaw.pl
  9. Dokłądnie, zależy wszystko ile ma się kasy na auto przeznaczone, ja miałem w planach zakup używanego auta ale w Bawaria Motors BMW w Warszawie na Czerniakowskiej udało nam się w dobrej cenie kupić vana i to 2 letniego, a cenowo bardzo korzystnie. Więc skorzystaliśmy. Mają tu auta także używane w ofercie
  10. Polecam Sotbe, my tam zamawialismy solidną baterię i do łazienki i do kuchni, w stylu skandynawskim
  11. Bardzo dobrze u nas sprawdza się pas Smart Kid Belt, ma naprawdę bardzo dobre opinie, uważa, że to mega dobry i bezpieczny produkt . Dla starszych pociech, spokojnie zastępuje fotelik czy podkłądkę
  12. Nasza firma korzysta z usług biura rachunkowego z Łęczyckiej- Księgowi Wrocław. Bardzo dobrzy księgowi, zajmują się pełną księgowością i kadrami naszej firmy