Emig

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Emig

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam! Z racji tego że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać. Witam więc i żeby nie przedłużać przechodzę do sedna. Tak jak w tytule... chciałbym rozpocząć własną działalność gospodarczą. Firma zajmująca sie tworzeniem animacji komputerowych, efektów specjalnych, efektów obrazu, spotow reklamowych oraz wizualizacji muzycznych w zakresie: Produkcja filmów i nagrań video, produkcja animacji, spotów reklamowych, wizualizacji muzycznuch, Rozpowszechnianie filmów i nagrań video, Projekcja filmów, Artystyczna i literacka działalność twórczarcza, gdzie indziej niesklasyfikowana, Reprodukcja nagrań dźwiękowych, Reprodukcja nagrań video,Reprodukcja komputerowych nośników informacji, Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych, Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu radiowo-telewizyjnego oraz sprzętu do operowania dźwiękiem i obrazem, Reklama. ( coś takiego jak np: http://badibadi.com tylko oczywiście na początek na mniejszą skalę niż oni) i w związku z tym chciałbym pozyskać jakieś pieniądze na ten cel. ( 40 tys na start - luib więcej ... tak do 70 tys bezzwrotnie, lub ... w zasadzie jakiekolwiek abym mógł zacząć. Starałem się sam to wszystko ogarnąć ale gubię się w zawiłości tych wszystkich funduszy... i im dalej w las tym ciemniej. Będę wdzięczny za jakąkoolwiek pomoc. A najlepiej za konkretne pokierowanie mnie w tej materii do odpowiednich miejsc ludzi etc. Ponieważ sam już od kilku tygodni staram się w tym wszystkim połapać ale nie daję rady. Bardzo proszę o odpowiedź tu na forum lub o kontakt prywatny przez profil. Pozdrawiam.