werkowa321

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O werkowa321

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Hej, od zawsze mam problem z trądzikiem. Szukam dobrego specjalisty aby mogl coś zaradzić, znalazłam klinikę Esderm. Czy ktoś z Was był tam?
  2. Cześć, potrzebuję zakupić inhalator pediatryczny dla mojego 2 miesięcznego synka, kupował ktoś ze strony sklepu internetowego Diagnosis?
  3. Hej, czy pojechanie z chłopakiem do hotelu Lubicz na Jego urodziny to dobry pomysł na prezent? Ostatnio narzekał na bolące plecy, w hotel Lubicz w swojej ofercie ma spa i przeróżne medyczne zabiegi, myślicie, że to fajny pomysł?
  4. Hej, poleca ktoś biura rachunkowe Pol-Tax na dłuższą współpracę?
  5. Hej, czy stacje do dezynfekcji są koniecznie w małym sklepiku? Zamawialam ostatnio ze strony sklepu internetowego Dominique przyłbicy dla pracownika i myślę nad rozszerzeniem produktów do dezynfekcji, bo raczej pandemia za szybko nas nie opuści niestety..
  6. Cześć, ostatnio największą popularność wsrod młodych rodziców zdobywają wózki cybex i nie tylko. Polecacie dobra markę produkującą takie produkty?
  7. Cześć! Czy myślicie że założenie firmy o dezynfekcja ostrołęka to dobry pomysł na biznes?