pudelkowa

Użytkownik
  • Zawartość

30
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pudelkowa

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Tylko gdzie teraz kupić taką dobrą sól z dobrym wyciągiem?
  2. pudelkowa

Kosmetyki

Serio, są na Notino? 😮 to ale ze mnie ciamajda, że nie obczaiłam wcześniej... aż sobie zaraz "pogooglam"...
  3. A ja właśnie miałam ostatnio taką rozkminę: czy jest różnica, jakiej soli do kąpieli użyjemy, czy każda działa tak samo?
  4. pudelkowa

Kosmetyki

O tych kosmetykach kolorowych Burt's Bees kiedyś słyszalam i przyznam, że ten temat mnie zaciekawił (w końcu makijaż nosi się na twarzy przez ileś godzin dziennie), ale nigdy nie udało mi się ich dostać
  5. Jak dokładnie nazywa się to serum? Kupujesz gdzieś stacjonarnie czy w necie?
  6. To tak przy okazji - a jakie kosmetyki z peptydami stosujesz? 😄 ahahaha sorki za offtop!
  7. Co do dokładnie za krem? Wiem, że cudów od kremu nie będzie, ale coś tam jednak kosmetycznie mogą pomóc.
  8. pudelkowa

Olej

A podpowiesz, gdzie go można dostać? W której drogerii najpewniej?
  9. pudelkowa

Olej

A jaki konkretnie produkt stosujesz do ciała i włosów? Taki zwykły olej ze sklepu?
  10. Oooo... ten matowy top to brzmi jak ciekawe rozwiązanie. Przepraszam, że Cię tak koleżanko męczę - ale poleciłabyś jakiś konkretny produkt jak masz rozeznanie? Taki co się sprawdzi z "domową" lampą do hybryd?
  11. Wiesz co, używam zamiennie zarówno takich, jak i takich, więc zainteresuję się każdą propozycją 🙂
  12. Babeczki! Polećcie proszę jakiś dobry i trwały matowy lakier do paznokci 🙂
  13. Kupowałam je w Internecie, ale na Notino, nie na żadnej aukcji. Też uważam, że takie produkty lepiej brać z zaufanego miejsca 😉 z resztą nawet na Notino są w naprawdę przyzwoitej cenie! Co do nadwrażliwości dziąseł to była, ale bardzo delikatna. Mi to nie sprawiało problemu. Kiedyś stosowałam nakładki z żelem to znacznie bardziej podrażniały i w ogóle były mniej wygodne 😉
  14. Paskami, bo są dla mnie wygodniejsze. Nazywały się "White Pearl Charcocal", skuteczne a nawet niedrogie 🙂
  15. Poszukaj w drogeriach, ja akurat kupowałam online na Notino 🙂