martasokol

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O martasokol

• Ranga
    Początkujący
  1. martasokol

Prezent

Hej, szukam jakiegoś fajnego prezentu dla męża i syna na dzień chłopaka i tak się zastanawiam może nad jakąś fajną propozycją odzieżową, jakieś wspólne bluzy albo koszulki, które będzie ewentualnie można przygotować dla nich? Albo coś z gotowym nadrukiem humorystycznym, ewentualnie żeby dało się swoje zdjęcia na tym umieścić.
  2. martasokol

Srebro

Czytałem trochę o tym, że warto przyjmować srebro nano koloidalne i jest to naturalny sposób na zdrowie. Jednak nie wiem na ile tak faktycznie jest i czy te informacje są wiarygodne czy to wyłącznie czysty marketing. Więc jak ktoś może coś sensownego pod tym kątem zaproponować i podpowiedzieć jak to wygląda w praktyce to chętnie poczytam.
  3. martasokol

Kosmetyki

Zawsze uważałam na te kosmetyki, które są jakoś szczególnie promowane, bo jednak każdy dobry produkt powinien się wypromować swoją jakością a niekoniecznie musi być promowany przez znane osoby. Aczkolwiek w przypadku produktów z oferty www.janda.pl to znana osoba je promuje, ale jednocześnie jest właścicielką marki więc może to nieco inna sytuacja.