martasokol

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O martasokol

 • Ranga
  Początkujący
 1. martasokol

  Prezent

  Hej, szukam jakiegoś fajnego prezentu dla męża i syna na dzień chłopaka i tak się zastanawiam może nad jakąś fajną propozycją odzieżową, jakieś wspólne bluzy albo koszulki, które będzie ewentualnie można przygotować dla nich? Albo coś z gotowym nadrukiem humorystycznym, ewentualnie żeby dało się swoje zdjęcia na tym umieścić.
 2. martasokol

  Srebro

  Czytałem trochę o tym, że warto przyjmować srebro nano koloidalne i jest to naturalny sposób na zdrowie. Jednak nie wiem na ile tak faktycznie jest i czy te informacje są wiarygodne czy to wyłącznie czysty marketing. Więc jak ktoś może coś sensownego pod tym kątem zaproponować i podpowiedzieć jak to wygląda w praktyce to chętnie poczytam.
 3. martasokol

  Kosmetyki

  Zawsze uważałam na te kosmetyki, które są jakoś szczególnie promowane, bo jednak każdy dobry produkt powinien się wypromować swoją jakością a niekoniecznie musi być promowany przez znane osoby. Aczkolwiek w przypadku produktów z oferty www.janda.pl to znana osoba je promuje, ale jednocześnie jest właścicielką marki więc może to nieco inna sytuacja.