polskabiznesu

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O polskabiznesu

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, ostatnio dużo się zmieniło przez Covid. Zastanawiam się jakiego systemu CRM używacie w swoich firmach, żeby pracować zdalnie z zespołem, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności w jednym systemie. Czy coś się zmieniło przez pandemię, czy wszystko działa u Was tak jak powinno. Dajcie znać. Ja aktualnie działam z CRM- Firmao, można się zarejestrować na stronie i przetestować ich rozwiązanie. Jest to CRM, ale także system ERP. Nadaje się dla małych, średnich i dużych firm.
  2. Cześć, ostatnio dużo się zmieniło przez Covid. Zastanawiam się jakiego systemu CRM używacie w swoich firmach, żeby pracować zdalnie z zespołem, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności w jednym systemie. Czy coś się zmieniło przez pandemię, czy wszystko działa u Was tak jak powinno. Dajcie znać. Ja aktualnie działam z CRM- Firmao, można się zarejestrować na stronie i przetestować ich rozwiązanie. Jest to CRM, ale także system ERP. Nadaje się dla małych, średnich i dużych firm.
  3. Cześć, ostatnio dużo się zmieniło przez Covid. Zastanawiam się jakiego systemu CRM używacie w swoich firmach, żeby pracować zdalnie z zespołem, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności w jednym systemie. Czy coś się zmieniło przez pandemię, czy wszystko działa u Was tak jak powinno. Dajcie znać. Ja aktualnie działam z CRM- Firmao, można się zarejestrować na stronie i przetestować ich rozwiązanie. Jest to CRM, ale także system ERP. Nadaje się dla małych, średnich i dużych firm.
  4. Cześć, ostatnio dużo się zmieniło przez Covid. Zastanawiam się jakiego systemu CRM używacie w swoich firmach, żeby pracować zdalnie z zespołem, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności w jednym systemie. Czy coś się zmieniło przez pandemię, czy wszystko działa u Was tak jak powinno. Dajcie znać. Ja aktualnie działam z CRM- Firmao, można się zarejestrować na stronie i przetestować ich rozwiązanie. Jest to CRM, ale także system ERP. Nadaje się dla małych, średnich i dużych firm.
  5. Cześć, ostatnio dużo się zmieniło przez Covid. Zastanawiam się jakiego systemu CRM używacie w swoich firmach, żeby pracować zdalnie z zespołem, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności w jednym systemie. Czy coś się zmieniło przez pandemię, czy wszystko działa u Was tak jak powinno. Dajcie znać. Ja aktualnie działam z CRM- Firmao https://firmao.pl/zarejestrujsie można się zarejestrować i przetestować ich rozwiązanie. Jest to CRM, ale także system ERP. Nadaje się dla małych, średnich i dużych firm.
  6. System CRM. Mówi Ci to coś? Jeśli nie, to źle, ale nic straconego. System CRM usprawnia funkcjonowanie firm. Możesz zarządzać firmą z dowolnego miejsca na świecie. Możesz być swoim Bogiem i nie bać się co przyniesie jutro. Zrządzasz kontrahentami, pracownikami, fakturami, mailami, zadaniami i czasem pracy w jednym programie. Chcesz przez 14 dni przetestować program za darmo? www.firmao.pl/ds nic prostszego. A jeśli wiedziałeś co to jest CRM, w takim razie na pewno go przetestujesz. Dlaczego? Bo on dostosowuje się do Twojej firmy. Nie na odwrót.
  7. Prowadzisz firmę i zależy Ci na zysku? A czy korzystasz z systemu CRM? Jeśli nie, koniecznie zacznij www.firmao.pl/ds Jeśli tak, to czy Twój program potrafi dostosować się do Ciebie? Firmao CRM to potrafi, więc może czas zmienić system i lepszy i zmienić swoją firmę w globalne przedsiębiorstwo, odnoszące sukcesy?
  8. Łódzka firma, która odniosła sukces? Zdecydowanie Firmao. Oferują system CRM, który przyda się w każdej firmie, która jest nastawiona na zysk. Program można testować przez 14 dni za darmo www.firmao.pl/ds 🙂 Także trzeba działać już teraz.
  9. W Polsce niewiele osób zdaje sobie sprawę jak system CRM może pomóc w prowadzeniu działalności. Skoro można mieć faktury, dane magazynowe, kontrahentów, pracowników i zadania w jednym miejscy, dlaczego z tego nie skorzystać?