Reaver666

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Reaver666

• Ranga
    Początkujący
  1. Po pierwsze jako, że jestem nowy Witam wszystkich :) Więc mam pomysł, będą to usługi jednak pojawia mi się problem, pytania Chciałem zacząć świadczyć usługi (pominę jakie ale nie erotyczne :P) jednak po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że na czarno nie da rady... nie wiem na kogo trafie, gdzie mnie zgłosi itd. ... Założenie działalności na siebie też mi sie nie widzi chwilowo przynajmniej z różnych powodów. Jednak nie dałem za wygrana i zacząłem główkować. Znajoma prowadzi biuro podatkowe (nie gadałem z nią o tym bo chce wiedzieć wcześniej co i jak) czy dało by się zrobić tak, że zatrudnię się u niej, ona w rejestrze działalności dopisze co mi trzeba (oczywiście pokryje koszt tego) i jakoś będę działać, koszta czegoś takiego będą na pewno mniejsze niż płacenie ZUS?u, jakieś tam ubezpieczenia za mnie bym jej zwracał (ogólne koszty poniesione z tego, że mnie zatrudnia). Czy jeśli by to wypaliło tak jak mowie to czy: 1. Będzie można zrobić z tego tak jak by inny odłam firmy z inną nazwą? 2. Czy to co ja zarobię (rachunki, faktury) będą wliczone do jej działalności czy nie (jeśli miał by to być inny odłam firmy) 3. Czy może jej to ogólnie zaszkodzić na krótsza, dłuższą metę? Ogólne ZA i PRZECIW 4. Czy to w ogóle ma sens? Mam nadzieje, że nie wyszło mi z tego masło maślane.