dagmaro

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dagmaro

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1952 wyświetleń profilu
  1. Też wydaje mi się, że zakupy grupowe to tylko z pozoru taki genialny interes...czasem można na nich się naprawdę przejechać...
  2. żelki Haribo, miałam je po kosztach z Niemiec, a w Polsce wtedy takich atrakcji nie było:D, szły jak świeże bułeczki te żelki...
  3. popieram AndyPSV, sama jest absolwentką i zamierzam założyć firmę, studia to był zmarnowany czas, lepiej poświęcic go na rozwijanie interesu. Ale jeśli się upierasz przy dalszym kształceniu polecam np. finanse i rachunkowość, żadnych humanistycznych, biologicznych (broń boże biotechnologia) czy filologicznych (lepiej kształcić się na kursach lub wyjechać za granicę
  4. Zdecydowanie polecam Samfix - robiłam u nich długopisy reklamowe dla mojej firmy, są doskonałej jakości, tanie a miałam je u siebie na biurku dwa dni po zamówieniu!
  5. jeżeli jestem młoda, nie ma wielkich funduszy, a biznes jest jeszcze w powijakach...powinnam wybrać raczej inkubatory przedsiębiorczości niż Aniołów Biznesu, tak?
  6. same reklamy tutaj widzę:D a ja powiem, ze standardowe pomysły są najlepsze, czyli stare i poczciwe Allegro plus własna witryna (promujemy się prze Allegro i powoli generujemy ruch we własnym sklepie)
  7. zgadzam się w 100%. Promocja strony internetowej to czasochłonne zajęcie, ale można je zlecić profesjonalnej firmie. Portal musi zawierać wartosciowe informacje, czyli takie, które sa prawdziwe, rzetelne i ujęte w ciekawą formę. Kiedy strona będzie budziła zainteresowanie grupy odbiorców to reklamodawcy częściej będą chcieli z tobą współpracować. Do momentu, kiedy sami będą się prosić o reklamowanie się na twojej stronie... Ale, żeby to osiągnąć trzeba włożyć dużo pracy, zaangażowania i czasu.
  8. Założenie strony internetowej to chyba najlepszy pomysł na reklamę w dzisiajeszych czasach. Za pośrednictwem internetu można kupić wszystko. Ludziom nie chce się jechać i osobiście zapytać, wolą zadzwonić i zaoszczędzić czas. A gdzie zaczną szukać kontaktu z Twoją firmą- w internecie.
  9. Możesz dodać swój portal do internetowych katalogów firm, łatwiej będzie go będzie znaleźć w internecie. Innym pomysłem jest współpraca z innymi serwisami i wymiana artykułów (koniecznie podlinkowanych).
  10. Nic nie napisałeś o sobie. Założenie portalu lub foruminternetowego może być dla Ciebie ciekawą propozycją. To czasochłonne zajęcie, ale skoro masz dużo wolnego czasu... Wszystko zależy od tego jakie masz zainteresowania, w czym jesteś dobry. Na pewno pomysł musi być inny niż wszytskie (innowacyjny), żeby przyniósł sukces. Życzę powodzenia
  11. Fajne i kontrowersyjne konkursy przyciągają. Zwłaszcza, kiedy działasz w określonej branży, masz określoną grupę odbiorców. Łatwo wymyśleć twórcze konkursy, które mogą wpłynąć na Twoją działalność. Podoba mi się określenie "angażujące". Dodatkowo fajnie jeśli nagrody dotyczą bezposrednio Twojej branży- to przyciąga target group.
  12. Osobiście zaczęlabym od nawiązania współpracy ze sklepami odzieżowymi,które niejednokrotnie oferują swoim klientom możliwość wniesienia poprawek w stroju. Maiłbyś w miarę stałe źródło dochodu. Założyłabym także stronę internetową i zapisała się do różnych katalogów firm.Teraz, kiedy ktoś potrzebuje czegoś najpier sięga do internetu- taka prawda. Może jakas promocja- co 5 (drobna) usługa gratis.