7m7

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O 7m7

 • Ranga
  Początkujący
 1. Oj historia ciekawa, no ale jakby nie patrzeć dużo jest takich ludzi, którzy zaczynali dosłownie od zera a nawet od minusów. Minusów, czyli zaciągniętych kredytów przez rodziców, którzy umarli a, że jedyni potomkowie to muszą spłacać długi. No ale wielki szacunek się takim ludziom należy, za ciężką pracę, ambicje, wytrwałość i to, że pozostali zwykłymi ludźmi do teraz. Mimo wielkiej kasy.
 2. Nie wiecie co robić z takimi ? Nie dajcie sie od nich i tyle. Powodzenia ;)
 3. no dosłownie, minimum 10 lat, myślę, że to za długo dla kogoś kto chcę zarobić
 4. Pomyślmy sobie, że firma która chce by na twoje stronie był jej baner nie zapłaci ci więcej, niż 5 zł miesięcznie. Wiem do z doświadczenia. No niby grosz do grosza .... no ale, najpierw znajdź takich, którzy ci zapłacą
 5. Nie chodzi dokładnie o dzielenie się klientami panu tribe, a zapewne o to, żeby dogadać sie odnośnie cen, promocji, rabatów itd. A współpraca może przecież polegać na połączeniu sił w jedność.
 6. raz się zapisałem na stronie by mi przysyłali kurs odnośnie pozycjonowania, to wysłali mi 4 razy po jednej stronie, gdzie było tylko wytłumaczenie co dzięki temu kursowi mogę się nauczyć. No i zaciekawiło mnie, zamówiłem pierwszą część, a tam co? kolejna strona i to za 9,99. Koniec z zabawą płatnych kursów przez internet.
 7. Jak już wiadomo zajmuje sie ostatnio reklamą no i mój zleceniodawca poprosił mnie bym zajął się także pozycjonowaniem jego strony, no i jakie koszty tego by mnie spotkały? Koleś zażyczył sobie miesięcznie 500 zika, a ja na to ŁoŁ, no i poszukiwania trzeba było prowadzić dalej, skończyło się na 50 zł za wykatalogowanie czy coś takiego, no i w rankingach za wysoko nie było, ale na dobry początek w sam raz. Czyli pozycjonowanie to niezła kasiora, gdybym tylko mógł się tego nauczyć to bym nie zajmował się zleceniami osiągającymi maks 30 zł :D żart oczywiście.
 8. No prywatny samochód, czemu nie. Ale nie za duże by mi nie zapaskudziło wyglądu. A środki komunikacji miejskiej to dobry chwyt reklamowy no ale może być, że czasami za drogi jak dla niektórych przedsiębiorców.
 9. Allegro to dobre wyjście, zamówiłem kiedyś taką bazę maili dla klienta bo zajmowałem się reklamą jego sklepu, no i za przystępną cenę kupiłem i rozesłałem. Ja sam byłem zadowolony jak i mój zleceniodawca, bo odwiedziny jego sklepu online wzrosły 4krotnie.
 10. Myślę, że reklama na serwisach o podobnej tematyce, wizytówki, ulotki, banerki, userbary itd. No i najbardziej powszechne to klejanki na słupach reklamowych. Duży rozmiar przyciągnie na pewno wzrok klientów, no i nie zapominając o kolorystyce rzucającej się w oczy klientom.
 11. UPS to fest wielka zadyma, przywieźli mi kiedyś zamówienie po 2 tygodniach. Aukcja jasno mówiła, że maks 48 godzin od zamówienia. No ale cóż firma kurierska zepsuła całą radość zakupów online. Nie to co DHL, od roku już polegam tylko na nich, opyla się jak nie wiem co.
 12. Własna gazeta, no to jaki trzeba by mieć kapitał na samo otwarcie? Stacja TV, o kapitale potrzebnym na nią już nawet nie chce wiedzieć. Ale jak ktoś się mniej więcej orientuje, to niech mi tu przedstawi te magiczne liczby.
 13. Myślę, że 17 latek powinien próbować szczęścia w takiego rodzaju zarobku jak złote myśli. Na początek bardzo dobra kaska.
 14. 7m7

  e-firma

  No taki sekretariat przydałby się na pewno, bo powątpiewam czy jakakolwiek firma typu freelancing posiada własną sekretarkę itp. Oj bardzo dobry pomysł na e-firmę. Ja otworzyłbym jakąś poradnie psychologiczną online, korzystający z tego typu usług nie musieli by się krępować, bo to byłyby rozmowy przez skype'a, i różnego rodzaju komunikatory internetowe. Kto chętny na sponsoring potrzebny do otworzenia takiej działalności? Obliczyłem, że kapitał początkowy to jakieś minimum 10 tysięcy ;)
 15. Nie znam się na kuchni, więc osobiście nie otworzyłbym takiej budy, z przyczyn jasnych - nie potrafię gotować. Ale za to jeść potrafię i to jakie dania :D Wracając do tematu wybrałbym drugie miejsce na budkę, większa szansa przetrwania na rynku.