Olequ

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Olequ

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeśli potrzebujecie urządzić jakąś halę przemysłową, wyposażyć w niezbędny sprzęt to polecam sklep Consteel Electronics. Znajdziecie tam szeroka ofertę urządzeń dedykowanych automatyce i elektronice przemysłowej, a także bezpieczeństwa maszyn.
 2. Wystarczy się rozejrzeć, nie ma dużo tej konkurencji, chociaż ciągle powstają nowe firmy, przez co ciężko jest wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania. Ja obecnie korzystam z usług sklepu Consteel Electronics i jeśli szukasz profesjonalnej usługi, gdzie pomogą w rozwiązaniu, dobiorą sprzęt do tego dobrej jakości i w korzystnej cenie to polecam 😉
 3. Polecam firmę Consteel Electronics - szeroka oferta produktów z automatyki i elektroniki przemysłowej bardzo dobrej jakości przy niskich cenach.
 4. Social media, mamy erę Internetu
 5. Mnie zastanawia, bo znajomy miał taki outlet w niedużym mieście, co tez przekłada się na koszt wynajmu lokalu, klientów było sporo, a mimo to zamknęli się.
 6. Nastawienie na klienta to priorytet, ale najpierw trzeba wiedzieć w jakiej lokalizacji ten sklep będzie, bo inne zapotrzebowania ma grupa społeczna kupująca w dużym mieście w śródmieściu, a inna gdzieś na obrzeżach miasta czy też na wsi.
 7. Zależy jak budżet i czy chcesz pójść w renomowane marki i ostatnio przez marketing wybiło się falelokikoki , czy może tańsze zamienniki, które zupełnie nie ujmują jakością 😉
 8. Nie wiem czy to dobry pomysł, chyba popyt na to już spada, a ludziom fotowoltaika kojarzy się negatywnie...
 9. Plusy i minusy przez to pytanie czy sie firma utrzyma? Bo z jednej strony zapotrzebowanie duże, ale też tych firm jest sporo. Nieduży wkład w firmę, ale trzeba zdobyć renomę, no ale renomę to jak i w każdym biznesie. 😉
 10. Chyba nie ma to jak przetestować produkt 😉
 11. Znajomy zaopatruje się w sklepie internetowym http://consteel-electronics.com . Chwali sobie mocno atrakcyjną cenę jak za urządzenia z automatyki przemysłowej przy też dobrej jakości produktów.