magmac2

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O magmac2

• Ranga
    Początkujący
  1. a co myslicie o stworzeniu takiej malej spolecznosci dotyczacej tego wlasnie tematu?? wiem ze w polsce jest wiele osob zajmujacych sie bukmacherką(sam do nich naleze:p). Ile osob z tego forum byloby zainteresowanych taka inicjatywa??
  2. Przepraszam, że roztoczę tutaj ciemną wizję nad tym tematem :P ale jeżeli masz zamiar kupować "produkty" kartą kredytową to chyba dobrze się nad tym nie zastanowiłeś. Jeżeli masz zamiar coś sprzedawać to rozumiem, że chcesz na tym zarobić, a jak masz zarobić jeżeli od razu pakujesz się w długi. Kupując produkt kartą kredytową naliczane są odsetki, a jak mi wiadomo odsetki na KK są duże. Więc myślę, że nie jest to zbyt dobry pomysł
  3. No mam nadzieję, że "Byś" się zarejestrował :P. A teraz tak na poważnie, fajnie byłoby zrobić taki portal i oczywiście czerpać z tego korzyści majątkowe:p. Jednym z problemów wprowadzenia takiego portalu na rynek internetowy na pewno jest dość spora konkurencja( nie bezpośrednia), ale jeżeli na tym forum są osoby które interesują się takim tematem proszę pisać posty. Mam kilka pomysłów dzięki którym można byłoby ruszyć z tym interesem, a zespół chętnych wrażeń osób na pewno by się przydał.
  4. Co myślicie o zrobieniu portalu społecznościowego dla bukmacherów. Osoby mogłyby przedstawiać swoje typy, systemy jakimi grają,własne spostrzeżenia i doświadczenie, itd. a wszystko po to by wspólnymi siłami wygrać nierówną walkę z trudnym przeciwnikiem :P
  5. Właśnie chyba postaram się postawić ów portal na dolphinie. Mam nadzieję jednak, że ktoś zainteresuje się moim projektem i razem stworzymy świetny portal
  6. Dziękuję za odpowiedź. Szkoda tylko że nie mógłbym od razu wystartować z czymś większym no ale cóż może metoda małych kroków okaże sie skuteczna :rolleyes: mam jeszcze jedno pytanie: Czy mam jakieś szanse by ubiegać się o jakąś pomoc u aniołów biznesu, inwestorów czy venture incubators ?
  7. Dzień dobry witam wszystkich twórców i użytkowników strony Mambiznes.pl ( najlepsza strona w internecie o biznesie). Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się trafić właśnie na tę stronę i mam nadzieję, że będę bardzo długo jej użytkownikiem. OK przechodzę już do konkretów :rolleyes:. Mam pewien pomysł na zrobienie portalu społecznościowego pewnej gry komputerowej, z wiadomych względów nie chciałbym pisać tu jej nazwy. Dlaczego postanowiłem zainteresować się właśnie takim projektem?? Ponieważ jestem wielkim fanem owej gry w którą gram od bardzo wielu lat i wiem, że jest wiele osób którzy także są jej wielbicielami. Niestety w obecnej chwili nie mam doświadczenia w budowaniu portali społecznościowych ale mam pewien plan i wizję która mogłaby się sprawdzić, ale niestety potrzebne są nie małe środki finansowe do stworzenia takiego portalu, no i oczywiście doświadczenie osób które potrafią robić takie portale. Mogę zdradzić, że chyba najważniejszym pomysłem na który wpadłem jest połączenie "PS" ze sklepem internetowym lub/i aukcjami i sprzedażą gadżetów miedzy osobami należącymi do społeczności. Gadżety nie koniecznie muszą być związane z tą grą. Jeżeli mógłby pomóc mi ktoś we wdrożeniu tego projektu lub chociaż wskazał drogę którą mógłbym podążyć byłbym bardzo wdzięczny z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych B)