margo

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O margo

 • Ranga
  Początkujący
 1. Najpierw znajdujesz chętnego do wsyłuchania twojej propozycji inwestora, później przedstawiasz projekt, jeśli się zgodzi podpisujesz umowę i zaczynacie współprace. Formalności wyglądają tak samo jak przy wszystkich zakładaniach spółek.
 2. Ja się nacięłam na Anyway i nie polecam mimo cierpliwości każde wizytówki jakie zostały zamówione były źle wykonane, brudne, UV-ka była nie w tym miejscu nadrukowana, wszystko, wszystko źle. Też korzystałam z chroma.pl i z tej obsługi byłam zadowolona więc mogę polecić.
 3. Całkiem ciekawie brzmi a wtyczka. Może być przydatna jak chcemy coś kupić po konkurencyjnej cenie i nie tracić dużo czasu na wyszukaniu.
 4. Zgadzam się z piotrp. W takiej sytuacji badania rynku trzeba pod innym kontem przeprowadzić, itd. Myślę, że nie jest to takie proste wyjście. Mnie bardziej przekonuje współpraca z aniołem biznesu jeśli znalazł coś co może robić w Polsce i spodziewa się, że to przyniesie zyski. Fakt, że trzeba wszystko sprawdzić, łącznie z tym, aby dowiedzieć się czegoś na temat danej osoby z którą chcemy wejść w deal. I tutaj mogą okazać się pomocne portale takie jak podał sam zainteresowany.
 5. Gdzieś czytałam, że w jednym z takich konkursów było ok 400 biznesplanów, a tylko jeden mógł otrzymać kapitał. Zgadzam się z piotrp konkurencja jest wielka. Może dlatego warto szukać innych rozwiązań prócz konkursów, na własną rękę szukać inwestora za pomocą właśnie takich stron jak Symultana.
 6. Inwestor to dobra sprawa, nie masz zobowiązań w banku, spokojniejszą głowę. Jak już znajdziesz chętnego inwestora do współpracy to przede wszystkim rozmawiaj, wyjaśniaj niejasności, nie bój się pytać, kwestie sporne od razu rozwiązuj, no i zaufanie wzajemne przy współpracy jest również ważne.
 7. Chcę prowadzić firmę, ale jeszcze nie wiem jaką. Jeśli chcesz mieć coś własnego to zastanów się co może przynosić ci satysfakcję zawodową, w czym się dobrze czujesz. Podejście trochę niepoważne, przy poważnym myśleniu o przyszłości. Prowadzenie firmy nie jest takie kolorowe jak się wydaje. Wybór studiów to bardzo indywidualna sprawa. Tak naprawdę, żadne studia nie przygotują cię stricte do prowadzenia firmy.