olso

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O olso

 • Ranga
  Początkujący
 1. No to na upartego trzeba wybrać miejsce obok marketu dla autora tego tematu ;)
 2. No paskudniki z tych dzieciaków, z nimi nie wygrasz. Gorzej jak już takiego paskudnika wybierzesz a ten w połowie zlecenia odmówi współpracy i będzie chciał za to kasę :D
 3. No to znajdź mi kolego kogoś kto się będzie chciał z konkurencją połączyć w jedność. Nie oszukujmy się konkurencja na rynku jest bardzo potrzebna.
 4. Nie jesteś żadną potęgą to malusie szanse by ktoś ci zapłacił jakąś kasę. No ale rozwijaj się, rozwijaj no i wtedy na pewno ktoś się znajdzie.
 5. Naucz się i potem dziel się z tym innymi. Opisz wszystko i wystawiaj to w internecie. Tylko, że kupując taki kurs nie wiadomo czy znajdziemy tam to co nas do końca interesuje.
 6. Ja trafiłem już nie raz na bardzo dobry kurs zakupiony przez internet. No ale to wszystko odnośnie innych tematów. Pozycjonowanie co wiem ostatnio robi niezłą furorę.
 7. Jakie są najlepsze serwisy, by móc na nich dobrze zarabiać?
 8. No rację ma poprzednik. Spam jest bardzo wkurzający. Mimo, że ja tam mam to gdzieś i usuwam.
 9. Kredyty kochanie, kredyty się bierze ;) a potem długo, długo nic bo trzeba je spłacać. Minie 10 lat i wychodzisz na swoje.
 10. No już się trochę narobiło młodziaków, którzy w ten program bardzo chętnie wchodzą. Ciekawe czy to takie jest opłacalne, bo znając naszą biurokrację to nim coś się załatwi, to nie jednemu wytrwałemu zabraknie chęci.
 11. u Ziuta to haraczem jest jedno piwo albo wino za 3,50 :D
 12. Złote Myśli działają jakoś do teraz i rozsyłają niepotrzebny spam na adresy mailowe. A zarobek ich pewnie ciągle stoi na wysokim poziomie. Szukają ludzi, którzy pierw od nich kupią, a potem proponują by to samo sprzedali na allegro.
 13. Co racja to racja. Siarka szybciej się rozejdzie niż drogę, dobre wino. Bo zdaniem tych właśnie "żurków Mietków" dobre i tanie wino jest to z najniższych półek.
 14. Ale przecież można bardzo dobrze zarobić rejestrując się na allegro i sprzedając tam swoje produkty. Nie warto ryzykować i stawać się konkurencją tej potęgi.
 15. olso

  e-firma

  Mieć skończone 18 lat, i zapisanym zapewne musisz być w KRSie prowadząc jakąkolwiek działalność. Ba, do tego jeszcze odpowiedni kapitał początkowy.