KarolKarol

Użytkownik
  • Zawartość

34
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O KarolKarol

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Równie dobrze jakas kobieta mogłaby napisac ksiazke pt." Łajdaki, kochankowie, wyłudzacze, czyli jak mężczyźni zabijają kobiety" Są różne podejścia do tematu, w obu przypadkach bedzie mozna spotkac takie osoby, jednak uwazam ze sąto wyjątki.
  2. Krótki, 30 minutowy sen mnie regeneruje, a potem moge juz robic co tylko chce;)
  3. Dobrze jakby ktos Ci poprostu pokazał jak to sie robi, ale tak wiesz, osobiście. Oczywiście mozna uczyc sie tego z podreczników czy stron internetowych, ale ja akurat nigd z takich nie korzystałęm, wiec niestety nie poelce Ci zadnej :(
  4. To raczej tak żeby dorobić... a nie zarobić. Praca w Avonie czy Oriflamie kojarzyłą mi się zawsze z jakimś akwizytorstwem :P:D
  5. Prawdą jest, że ludzi na studiach dziennych uczą się o wiele więcej. Temu się nie da zaprzeczyć. Ci z zaocznych mają zamiast tego doswiadczenie bo praowali w tygodniu, jednak za nic nie zaminiłbym tych wspaniałych lat studiowania poza domem. Rodzice nigdy nie byli bagaci, nigdy sami nie studiowali, sami słyszeli ze zycie studenckie to najlepszy okres w zyciu. W trybie dzinym tez mozna sie uczyc i studiowac.
  6. Lepiej robić cokolwiek niż nic nie robić, jesli nie ma nic lepszego od Maka, to pewnie! Jestem za! Zawsze można sie czegos nowego nauczyc i poznac ludzi!
  7. NIe. NIgdy nie miałam czasu na rozrysowywanie takich rzeczy, mimo, że jestem wzrokowcem. No własnie, mapa to chyba metoda dla tych dobra, ktorzy nie są wzrokowcami?
  8. a dziś w Lidlu był świezy łosoś duże dzwonki za 8 zł <3
  9. Specjalisci z branży IT są dzis wszedzie porządani i oczywiscie marketingowcy!
  10. Magazyn budujesz przed załozeniem prawnie firmy. POtem dopiero starsz sie o pozwoleni na uzytkowanie przestrzeni w konkretny sposób.
  11. Z własnych obserwacji każdy wie, że na takich miejskich festynach są różne stoiska gastronomiczne roznych ludzi: pan z watą cukrową, Pani z prażynkami i kukurydzą, pani z piwem it, wiec tu powinnas miec wieksze pole do popisu;)
  12. A to nie wystarczy poprostu stworzyc strony np. na Facebooku i pilnowac zeby byłą tam cały czas osoba, która wchodzi w interakcje z potencjalnymi klientami i odświeza zawartosc?
  13. Nie musisz mieć firmy żeby przekonac sie o biurokracji, wystarczy że staniesz w kolejce do dziekanatu jako student, a powrócisz tam w jednej i tej samej sprawie 5 razy, bo tyle papierow trzeba bedzie doniesc, których nie da sie załatwic od razu ( z niewiadomo jak kosmicznych przyczyn). Na każdym kroku spotykamy się z biurokracją, niestety..