jungtupi

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jungtupi

• Ranga
    Początkujący
  1. ja polecam jakas hiszpanie albo inne kraje wtedy dopiero sie odpoczywa swietnie ;d a na zachete podsylam stronke z tanimi lotami wiec mozna sie juz pakowac ;p www.sensitravel.pl
  2. witam mam plan zalozenia strony internetowej co w tym stylu : sałatki ale nie umiem tworzys stron internetowych... jakies strony do nauki polecacie ? a moze ktos mi pomoze ? :P
  3. chcialbym zaczac zarabiac na stronie internetowej myslalem o jakich przepisach kulinarnych czy cos takiego mniej wiecej cos jak to : restauracje warszawa i mam pytanie, jak stworzyc taka strone, jak ja wypromowac i jak zaczac na niej zarabiac ? bardzo dziekuje za odpowiedzi :]
  4. chcialbym zaczac zarabiac na stronie internetowej myslalem o jakich przepisach kulinarnych czy cos takiego mniej wiecej cos jak to : przepisy i mam pytanie, jak stworzyc taka strone, jak ja wypromowac i jak zaczac na niej zarabiac ? bardzo dziekuje za odpowiedzi :]
  5. kazdy musi zrobic sobie przerwe w zarabianiu xD a w tym czasie ja robie sobie pyszne dania :] polecam fajna strone z ciekawymi potrawami,deserami i wszystkim co jest pyszne :] przepisy a wy co robicie w przerwie od zarabianie ?
  6. WygrajPendrive.pl - zarabiający serwis! POLECAM !! Strona od początku działania(ok rok, zarobiła ponad 46 000zł!!! - dowód w linku) Strona jest wysoko w Google: - TOP 1 dla: wygraj pendrive, wygrajpendrive SPRAWDŹ I LICYTUJ !! Zobacz więcej: allegro.pl/wygrajpendrive-pl-zarabiajacy-serwis-zobacz-i2624843466.html
  7. zamiast bezproduktywnie siedziec i klikac polecam zainwestowac pieniadze dzieki tej stronie to bedzie banalnie proste : jak inwestować w akcje
  8. ta strona nie dziala... nic nie zarobisz. lepiej naucz sie inwestowac i zainwestuj swoj kapital, ja swoj majatek juz pomnozylem dzieki tej stronie : inwestowanie na giełdzie
  9. polecam lepiej stronke, nauczysz sie odrazu bez zadnych konkursow i kombinacji : szkolenia forex
  10. co sadzicie o zarabianie przez inwestowanie ? ja uczylem sie z tej strony : kurs giełdowy
  11. ja polecam jedna strone dzieki ktorej wszystkiego sie nauczysz : jak inwestować szkolenia forex