ipremiumstore

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ipremiumstore

• Ranga
    Początkujący
  1. Chciałem tylko dodać, że temat idealnie nadaje się na pierwszy biznes i nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Pozdrawiam Łukasz
  2. Witam, Nazywam się Łukasz Karczmarek, i od około dwóch lat zajmuje się importem towarów z Chin, które pózniej z powodzeniem sprzedaje - głównie sklepy internetowe, centra handlowe, sklepiki itp. Chętnie pomoge z wyżej wymienioną branżą, gdyż powoli się z nią rozstaje - pozwoliła mi na zebranie kapitału na kolejne biznesy. Krótko o biznesie/cenach/możliwościach... Przebicie na akcesoriach w zalezności na czym sie skupimy jest od 100% do 5000% netto - jest to realny zarobek udokumentowany. Ze swojej strony moge zapewnić kompleksową pomoc w sprowadzeniu wybranych akcesoriów. Mam wypracowane bardzo dobre kontakty z fabrykami w Chinach. przykładowe ceny akcesorii: Kable iphone/ipad/samsung/htc/inne - ~0,40$ ładowarki iphone/ipad/samsung/htc/BB/inne - od ~0,60$ smart cover ipad/ futerały galaxy tab od ~4,5$ rysiki, futeraly,uchwyty,czesci zamienne, inne akcesoria - zgodnie z wymaganiami - od 0,40$ Z tematu można się spokojnie utrzymać nie wychodząc z domu - sklepy internetowe, allegro, inne, a może skep stacjonarny? Zachęcam do kontaktu, możemy się również spotkać w naszym biurze w miejscowosci Klaudyn - tóż obok dzielnicy BEMOWO WARSZAWA. Pozdrawiam Łukasz Karczmarek www.ipremiumstore.pl - jedna z naszych stron