Samoel

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Samoel

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Żaden e-commerce nie jest łątywy, ale z dobrym planem na każdym można zarobić.
  2. Najpierw zacznij od planu marketingowego, zrób analizę konkurencji i zastanów się skąd pozyskasz ruch o pozycjonowaniu zapomnij, to jest inwestycja która zwraca się w ddopiero po dłuższym czasie, no chyba, że masz środki by uruchomić wiele kanałów marketingowych.
  3. Witam serdecznie, Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords, zajmuję się pozyskiwaniem klientów dla firm. Reprezentuje ich interesy, prowadzę kampanie reklamowe, doradzam oraz pośredniczę między nimi a Google. Specjalizuje się w reklamowaniu firm, ich usług oraz e-commerce. Moje kampanie reklamowe precyzyjnie docierają do wybranych grup odbiorców - minimalizując tym samym koszty jak i maksymalizując swoją skuteczność. Swoją ofertę kieruję do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów oraz dystrybutorów i to bez względu na branżę czy budżet reklamowy. Napisz do mnie – razem możemy zdziałać więcej! Podejmę współpracę i poprowadzę Państwa kampanie reklamowe: - W wyszukiwarce Google, - Graficzną, w serwisach internetowych, - W aplikacjach mobilnych i kierowaną na smartfony, - E-commerce i Google Shopping, - Reklamą wideo na YouTube. Zadanie jakie przed sobą stawiam to osiąganie celów biznesowych klientów. Zapraszam Państwa do kontaktu już teraz - ProjektDzisiaj.pl wilk.praca@gmail.com