diamond

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O diamond

• Ranga
    Początkujący
  1. ważna jest też tematyka, lekkie pióro i pasja z jaką piszesz posty. Nie warto pisać dla kasy. Lepiej dla siebei i innych, a może ktoś cię dostrzeże ;)
  2. Aktualnie kończę szkołę samochodową i chciałbym założyć warsztat. Wiem, że konkurencja jest ogromna, ale postanowiłem uderzyć w zupełnie inne nowoczesne instalacje gazowe, o których przeczytałem na tu.Myślę, że to może się udać, przecież trzeba się wyróznić od innych mechaników:)
  3. Według mnie naprawdę warto. W dzisiejszych czasach nic samo się nie dzieje. Czasami warto pomóc szczęściu. Ja bym zdecydowal się na banery, bo to chyba najlepsze źródło reklamy, a zrezygnowałbym z uotek, bo to każdy wyrzuca. Najważniejsza jest dobra strona internetowa i duże reklamy. Ja korzystam z usług tej firmy i nie żałuję. Oklejanie samochodu wychodzi super z tej drukarki. B)
  4. Czy ktoś wie, gdzie znajduje się jakiś dobry notariusz z Łodzi?Ja znalazłam tę panią, ale szukam porady innych. Potrzebuję porady prawnej szybko i niedrogo.
  5. Świetna sprawa mieć takie coś pod ręką :) przyda sie. My z mężem jesteśmy wyluzowani i robimy sobie zabawne prezenty. Ostatnio dostałam cofający się zegar taki jak tutaj bo narzekałam, że jestem stara ;(
  6. O ile mi wiadomo to jak ekipa z pwmig zrobiła remonty hal to brali materiały z Ikei. Tyle że oni mieli zniżki bo brali hurtowo nie tylko na mój remont ale i do innych klientów. W detalu fatyczni może wyjść dużo drożej.
  7. W sumie to faktycznie jest problem. Ta firma o której piszesz wygląda ok. Ilość certyfikatów robi wrażenie.
  8. A na ile oceniacie efektywność takiego szkolenia dla firm? Warto inwestować???
  9. diamond

BiznesPlan

Wykorzystać można różne firmy doradcze, jeśli nie bardzo wie się jak zabrać się za biznes plan i inne plany.