j4mniczyc4

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O j4mniczyc4

 • Ranga
  Początkujący
 1. Przepraszam, nie rozumiem pytania. Możesz wyjaśnić? Koszty w przypadku kosztów?
 2. Moim zdaniem posiadanie strony bez pozycjonowania tak naprawdę nie ma większego sensu. Jeśli klient wpisze np. tani hotel Wrocław, a Twój hotel będzie na 18 stronie w google to nikt do niego nigdy nie dotrze, no chyba, że już ktoś go polecał albo ma wizytówkę czy ulotkę. I to nie prawda, że nikt się nei rozlicza za wynik, są różne agencje, trzeba szukać, jak ma się takie marzenie :) Polecam B2B Deal, tam jest wiele ofert, naprawdę różnych firm.
 3. Marketing szeptany... no tu mam mieszane odczucia, jeśli ma być skuteczny, a to jest mała restauracja to tylko na jakichś lokalnych stronach, forach. Można wejść we współpracę z urzędem miasta, żeby wynajmować lokal na jakieś spotkania okolicznościowe. Albo spróbujcie uderzyć w firmy i dać jakąś promocję np. na B2B Deal, bo to może być dla nich dobre miejsce dla zorganizowania jakichś wieczorów integracyjnych, wigilii itp.
 4. Można też zlecić prowadzenie zewnętrznej firmie/agencji reklamowej choć różnei to wychodzi. No i rzeczywiście nie każda branża. Nie widzę sensu fanpage'a dla zakładu metalurgicznego, a i takie profile się zdarzają. Na zakupach grupowych dla firm jest też dużo ofert pozyskiwania fanów dla firmowych stron, ale co z tego, że będziemy mieli fanów, jeśli treść będzie do kitu? Pomyśl kto jest Twoim klientem i czy ten ktoś jest na facebooku - wtedy to ma sens. Nie wiem nic o dih, ale polecam PC Polska, oni się specjalizują w tej materii.
 5. My korzystaliśmy kiedys z firmy Profesja (w Poznaniu), są sprawdzeni i też mają w ofercie outsourcing. Zaglądajcie na B2B Deal, bo często się tam reklamują, a po co wydawać kasę.
 6. Czy ktoś z Was korzystał z zewnętrznej firmy w zakresie BHP czy zatrudniacie kogoś kto się tym zajmuje? Czy taka oferta się opłaca Waszym zdaniem: http://b2bdeal.pl/oferta/1239/200-zl-zamia...wazniejsze.html ??