Gałgan

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Gałgan

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

2274 wyświetleń profilu
  1. Myślę wejść w ten biznes. Kupować ziemię rolną, przekształcać, dzielić, uzbrajać i sprzedawać działki budowlane. Czy jest na forum ktoś, kto zajmuje się tym ewentualnie rozważał to? Co o tym myślicie?
  2. Witam! Orientuje się może ktoś jak dokładnie działa spółka celowa? Jak ją założyć które banki warto odwiedzić w celu uzyskania funduszy, inne sprawy o których powinienem wiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  3. Orientujecie się może dlaczego aniołowie szukają nowatorskich pomysłów jeśli miliony można zarabiać na starych, sprawdzonych metodach. Wiecie jak do nich trafić aby po prostu, po mailować, zapytać itd. Jestem w stadium tworzenia pomysłu, "dojrzewam" głównie na literaturze Kiyosakiego. Nie szukam (jeszcze ) sponsora ale bardziej mentora. Osobę która mi wytłumaczy niuanse, doradzi trafny sposób, powie na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać. Na samym początku będzie (i jest) to dla mnie o wiele bardziej ważniejsze niż gotówka. I właśnie gdy pierwszy raz o nich usłyszałem, to z taką pracą skojarzyli mi się. Aniołowie biznesu a nie Aniołowie nowatorskich szlaków. Jak znacie takich Aniołów to proszę o jakieś linki. Z góry dziękuję. Szukając Anioła odnalazłem Was -to też bardzo cieszy ) Pozdro dla wszystkich