Tadeusz Dąbek

Użytkownik
  • Zawartość

30
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tadeusz Dąbek

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Dzień Dobry, Posiadam prosperujący biznes związany z wyjazdami na mecze piłkarskie w całej Europie. Ze względu na to, że powiększa mi się rodzina jestem zmuszony sprzedać biznes. W przypadku zainteresowania piszcie proszę priv, Pozdawiam
  2. Cześć, natknąłem się w innym dziale na temat: Już 23.11 zapraszamy na bezpłatne Webinarium pt: "Masz smartfona? Sprawdź jak zostać testerem mobilnym już dziś!" , gdzie dowiecie się między innymi jak wykorzystać swój smartfon do zarabiania pieniędzy. Więcej informacji: http://szkolenia.testuj.pl/jak-zostac-test...acji-mobilnych/ Liczba miejsc mocno ograniczona! Myślicie, że warto? Prośba o informacje o Waszych doświadczeniach. Pozdrawiam
  3. Cześć, Przed chwilą natknąłem się na post dotyczący możliwości pracy w IT bez doświadczenia. Co uważacie? Szukasz stabilnej pracy, w której ciągle możesz się rozwijać? Chodzisz na rozmowy o prace gdzie nie dostrzegają Twojego potencjału? Kończysz studia i jak setki Twoich znajomych z kierunku będziesz mieć problem ze znalezieniem dobrej pracy w zawodzie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz jak? A może w Twojej pracy pomimo stażu i wzrostu umiejętności nie chcą dać podwyżki? Mamy na to rozwiązanie, o którym chcemy Ci opowiedzieć! Co możesz zyskać? Wiedzę jak pokierować swoimi decyzjami, aby osiągnąć sukces zawodowy, Konkretną strategię na szybkie osiągnięcie sukcesu, Wytoczoną ścieżkę, która została sprawdzona już przez wiele osób. W co musisz zainwestować? Swój czas na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się tego wszystkiego! Pamiętaj! Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Nie przegap swojej szansy i zapisz się już dziś! http://szkolenia.testuj.pl/webinar.html Zapraszamy, liczba miejsc mocno ograniczona!
  4. Cześć, Przed chwilą natknąłem się na post dotyczący możliwości pracy w IT bez doświadczenia. Co uważacie? Szukasz stabilnej pracy, w której ciągle możesz się rozwijać? Chodzisz na rozmowy o prace gdzie nie dostrzegają Twojego potencjału? Kończysz studia i jak setki Twoich znajomych z kierunku będziesz mieć problem ze znalezieniem dobrej pracy w zawodzie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz jak? A może w Twojej pracy pomimo stażu i wzrostu umiejętności nie chcą dać podwyżki? Mamy na to rozwiązanie, o którym chcemy Ci opowiedzieć! Co możesz zyskać? Wiedzę jak pokierować swoimi decyzjami, aby osiągnąć sukces zawodowy, Konkretną strategię na szybkie osiągnięcie sukcesu, Wytoczoną ścieżkę, która została sprawdzona już przez wiele osób. W co musisz zainwestować? Swój czas na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się tego wszystkiego! Pamiętaj! Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Nie przegap swojej szansy i zapisz się już dziś! http://szkolenia.testuj.pl/webinar.html Zapraszamy, liczba miejsc mocno ograniczona!
  5. Cześć, Przed chwilą natknąłem się na post dotyczący możliwości pracy w IT bez doświadczenia. Co uważacie? Szukasz stabilnej pracy, w której ciągle możesz się rozwijać? Chodzisz na rozmowy o prace gdzie nie dostrzegają Twojego potencjału? Kończysz studia i jak setki Twoich znajomych z kierunku będziesz mieć problem ze znalezieniem dobrej pracy w zawodzie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz jak? A może w Twojej pracy pomimo stażu i wzrostu umiejętności nie chcą dać podwyżki? Mamy na to rozwiązanie, o którym chcemy Ci opowiedzieć! Co możesz zyskać? Wiedzę jak pokierować swoimi decyzjami, aby osiągnąć sukces zawodowy, Konkretną strategię na szybkie osiągnięcie sukcesu, Wytoczoną ścieżkę, która została sprawdzona już przez wiele osób. W co musisz zainwestować? Swój czas na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się tego wszystkiego! Pamiętaj! Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Nie przegap swojej szansy i zapisz się już dziś! http://szkolenia.testuj.pl/webinar.html Zapraszamy, liczba miejsc mocno ograniczona!
  6. Cześć, Przed chwilą natknąłem się na post dotyczący możliwości pracy w IT bez doświadczenia. Co uważacie? Szukasz stabilnej pracy, w której ciągle możesz się rozwijać? Chodzisz na rozmowy o prace gdzie nie dostrzegają Twojego potencjału? Kończysz studia i jak setki Twoich znajomych z kierunku będziesz mieć problem ze znalezieniem dobrej pracy w zawodzie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz jak? A może w Twojej pracy pomimo stażu i wzrostu umiejętności nie chcą dać podwyżki? Mamy na to rozwiązanie, o którym chcemy Ci opowiedzieć! Co możesz zyskać? Wiedzę jak pokierować swoimi decyzjami, aby osiągnąć sukces zawodowy, Konkretną strategię na szybkie osiągnięcie sukcesu, Wytoczoną ścieżkę, która została sprawdzona już przez wiele osób. W co musisz zainwestować? Swój czas na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się tego wszystkiego! Pamiętaj! Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Nie przegap swojej szansy i zapisz się już dziś! http://szkolenia.testuj.pl/webinar.html Zapraszamy, liczba miejsc mocno ograniczona!
  7. Dziękuję za info i udział w dyskusji. Sprawdzę w wolnym momencie możliwości testów sklepu, pozdrawiam TD
  8. Prowadzę sklep z artykułami sportowymi (e-commerce) i zauważyłem w Analyticsie, iż użytkownicy co raz krócej przebywają na mojej stronie – w konsekwencji spada konwersja. Analizowałem wiele czynników, ale nie potrafię odpowiedzieć co może być przyczyną. Bardzo proszę o opinie. Może jakieś wskazówki. Będę wdzięczny za Wasze sugestie.
  9. Witam wszystkich, Chciałbym spróbować swoich sił w doradztwie biznesowym - jako freelancer "do wynajęcia". Z uwagi na mój wiek - niebędę miał szans na przebicie się z ofertą do docelowego klienta. Ułożyłem strategie, która będzie polegała na tym, iż rozliczam się z klientem wtedy kiedy odnosi on zyski, osiągamy zamierzony efekt (z reguły zwiększenie sprzedaży, klientów). i tu pojawia się problem... ... bo nie mam pojęcia "JAK" rozliczać się za efekt - konkretniej JAKIE określić kluczowe wskaźniki na podstawie których będę się rozliczał. JAK OCENIĆ CZY MOJA PRACA PRZYNOSI EFEKTY? Jedynie co mi przychodzi do głowy, to pomiary ze statystyki internetowej (G. Analytics - liczba wejść na stronę itp). Zdaję sobie z tego sprawę, że niechętnie mówi się o finansach, a tymbardziej nie powiem do klienta: "pokaż faktury"! Proszę o pomoc.
  10. Dokładnie tak jak pisze Lagertha w przypadku sklepów internetowych klient ma 10 dni na zwrot bez podania rzadnej przyczyny. Nie wiem czy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, ale znalazłem blog o reklamacjach, obsłudze klienta http://returnconsulting.pl/blog/
  11. Myślę, że mało kto chce mówić o reklamacjach, (jak napisałeś) sam proces wymaga poświęcenia dodatkowych kosztów, czasu. Co nie koniecznie jest opłacalne z punktu widzenia przedsiębiorcy. Uważam, że to jest jedna z głównych przyczyn rozpatrzenia/ bądź nie reklamacji. Z kolei na Zachodzie występuje inna tendencja. Tutaj przedsiębiorcy są skupieni na budowie trwałych relacji, bo wiedzą, że dobrze rozpatrzona reklamacja przyczynia się do tego, iż klienci wracają. Jak sobie radzić z niezadowolonymi klientami? Myślę, że skutecznej metody nie ma, bo przecież każdy klient jest inny. W każdym razie ostatnio natknąłem się na blog na temat reklamacji. Nie pamiętam nazwy, ale może jak poszukam coś znajdę. Dam znać prywatnie lub tu jak się natknę może w czymś pomoże.
  12. jak najbardziej, jesli chcesz podniesc kwalifikacje to swietnie sie nadaja podobne kursy