Nick Daniel's

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Nick Daniel's

• Ranga
    Początkujący
  1. Tak jak napisałeś przyczyn może być bardzo wiele. Najlepiej byłoby jakbyś zebrał jak najwięcej opinii użytkowników na temat Twojej strony. Może jest coś, co „odrzuca” usera, a może to zwykłe błędy usability czy funkcjonalne. Grubszy/głębszy temat.
  2. Witam forumowiczów. Mam kilka pytań – szczególnie do właścicieli małych i średnich firm dotyczące reklamacji. Mianowicie jak często macie reklamacje w swoich firmach. Czy często tak bywa, że klient chce Was oszukać – wymuszając na Was pewną akcję. Przecież każdy zwrot, wymiana, naprawa to dodatkowe koszty. Jak sobie radzicie z niezadowolonymi klientami. Jak ugryźć temat, aby każda strona była zadowolona? U mnie branża odzieżowa.
  3. Witam forumowiczów, jestem na etapie rozkręcania swojego biznesu związanego z obsługą klienta (reklamacji - budowa polityki reklamacyjnej, systemów promocyjnych, badania rynku). Jak zawsze w każdym biznesie początki są trudne... Dlatego zwracam się do Was po pomoc. Mianowicie zapłacę każdemu bardzo dobre pieniądze za każdego pozyskanego klienta. Resztę szczegółów podam w e-mailach. BTW - nie jest to żaden MLM, piramida finansowa, NIE buduję swojego zespołu pozdrawiam piotr[.]sygula[.]info@gmail[.]com
  4. Skoro nikt nie poleca, to uważam, że nie warto. Ja też mam podobne zdanie. Jedyny plus jest taki, że w przeciągu kilku minut dostajesz pieniądze. Ale później spłacaj dwukrotność zaciągniętej sumy, bynajmniej ja dziękuję.
  5. Generalnie każdy z banków posługuje się swoimi własnymi tabelami opłat kredytowymi. Najczęściej zdarza się, że za samo przyznanie limitu kredytowego oraz jego odnowienie jest pobierana opłata. Umowa najczęściej przy takiej kwocie jaką napisałeś jest zawierana na 12 msc i każde odnowienie to dodatkowy koszt. Prowizja jest zależna od przyznanej kwoty, nie powinna być większa od 5%. Często banki obniżają prowizję dodając dodatkowe usługi. Nie jest dla nich, żadnych argumentem umowa zlecenia Twojej żony. W każdym razie zapytaj może na jakimś forum tematycznym kredyt . Na pewno, ktoś wcześniej poruszał podobny wątek, więc wystarczy poszukać ;)
  6. jaki jest koszt otwarcia budki z kebabem? naprawdę jedzą to ludzie?
  7. zainwestuj w reklamę, najlepiej w pocztę pantoflową. uważam, że ma spore szanse przebicia, pozdr
  8. zbadaj rynek, popytaj znajomych i działaj
  9. reklama, powinna iść w parze z biznesem, ogólnie zrób rozeznanie rynku