Mateusz Dobrowolski

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mateusz Dobrowolski

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja osobiście często słyszę że pozycjonowanie to nieopłacalne rozwiązanie, dobrze wiem że są biznesy których pozycjonowanie nie ma większego sensu ale ogólnie jest to całkiem dobra forma reklamy. Należy jednak pamiętać, że samo pozycjonowanie to nie wszytko. Trzeba zadbać o wiele innych czynników żeby ludzie klikali o potem jeszcze zapoznali się z treścią strony i coś kupili.
  2. Witam, niedawno wystartowałem z nowym projektem który może zainteresować wiele osób obecnych na forum. Jak pewnie większość wie wykonanie profesjonalniej strony internetowej to koszt nawet kilku tysięcy złoty. Na taki wydatek wielu przedsiębiorców nie chce, lub nie może sobie pozwolić. Jako web designer spotykałem się z tym problemem bardzo często. Dlatego właśnie postanowiłem zaproponować wszystkim zainteresowanym zakupem strony www pewne rozwiązanie. Strony internetowe oparty o wygodny i popularny system zarządzania treścią WordPress oraz pięknych i nowoczesnych szablonach premium. Dzięki temu połączenie inwestując zaledwie ułamek kwoty potrzebnej na wykonanie zwykłej strony internetowej dostajemy witrynę do której stworzenia przyczynili się najlepsi programiści i graficy na świecie! Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www: klubasp.pl Poniżej prezentuje kilka zdjęć stron który wykonałem w proponowanej technologi. Cena każdej z nich oscylowała w granicach 500zł. Zapraszam do zadawania pytań: 607 774 058 info@klubasp.pl
  3. Tak jak było wspomniane wcześniej ostatnio dobre rezultaty przynosi odpowiednie wykorzystanie portali społecznościowych. Sprawdzonym pomysłem który znacznie wpływa na zwiększenia sprzedaży jest na przykład wprowadzenie możliwości składania zamówień i rezerwacji miejsc za pośrednictwem Facebooka i Twittera.