DC-CENTRUM

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O DC-CENTRUM

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Witam Bardzo fajna sprawa. Z pewnością przyda się taki pomocny portal wielu gospodarstwom domowym. Może uda się na coś takiego pozyskać w przyszłości fundusze. Życzymy powodzenia
 2. To zależy czego potrzebujesz i jakie masz oczekiwania. Generalnie każdy bank jest przyjazny w momencie pozyskiwania klienta, potem jest różnie, zaś patrz głównie na ofertę jaką dany bank Ci oferuje częściej aniżeli na inne elementy. Powinnaś się zastanowić jakie są Twoje potrzeby jako przedsiębiorcy i jakie elementy oferty mogłyby te potrzeby zaspokoić. Wtedy zacznij przeglądać banki i na pewno coś dla siebie znajdziesz.
 3. Jeśli chodzi o tego typu biznes z pogranicza agroturystyki i turystyki, to jak najbardziej może być opłacalny. Jeśli faktycznie dysponujesz odpowiednim kapitałem, który wystarczy Ci na zakup ziemi i postawienia na niej kilku domków letniskowych w ciekawej lokalizacji to why not? Zawsze można spróbować. Jeśli konkurencja w danym miejscu nie będzie zbyt ostra to jak najbardziej warto startować.
 4. Faktycznie, blog jest jednym ze sposobów marketingowych zwiększenia sprzedaży tego typu kosmetyków. Ale ciężko będzie z pewności zwiększyć taką sprzedaż dramatycznie. To jest zdaje się ciągle MLM, ale lepsze takie działania jak żadne. Powinny przynieść skutek, a jeśli nie trzeba szukać innych sposobów. Filmiki youtube proponowane powyżej to także jakaś innowacja i na pewno ciekawe przedstawienie zalet użytkowych tych kosmetyków, więc także warto spróbować.
 5. Witam Pierwsze źródło to tzw. fff, a więc friends, family & fools. Dlatego w takiej sytuacji poszukiwania tak małego kapitału (20 tys. to bardzo mało) proponuję udać się w tym celu do rodziny i znajomych itp. Tam powinniście uzbierac tego typu kapitał i zacząć działalność. Żaden poważny inwestor raczej nie wejdzie w tego typu mały biznesik, a i na fundusze UE raczej nie ma w tym momencie co liczyć.
 6. Ciężko powiedzieć. Jeśli rozwiniesz swoją sprzedaż na kanał internetowy, na pewno będziesz musiał dostosować odpowiednio ceny do konkurencji. Sam działasz w branży i raczej dobrze wiesz jak wygląda sytuacja na rynku. Jakie są ceny w sklepach internetowych, jakie sam masz ceny. Porównaj wszystko, przeanalizuj i otrzymasz odpowiedź.
 7. Warto jednak pamiętać, że prócz facebooka jest jeszcze sporo innych ciekawych portali społecznościowych, które często dają firmie większe możliwości aniżeli fb. Sa to zazwyczaj portale działające w pewnej niszy, umożliwiając tym samym dotarcie do sprecyzowanego grona klientów. Przykładem takiego portalu jest linkedin, który umożliwia dotarcie do profesjonalnych odbiorców z różnych branż. Generalnie wybór portalu do którego firma ma zamiar dotrzeć zależy głównie od jej profilu i grupy docelowej, do której kieruje swoją ofertę.
 8. Wiesz to pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć i gdzie to logo ma być umiejscowione. Nie wiem, dla mnie dobrze umieszczone logo, które widnieje na ładnej oprawie w fajnym miejscu w biurze to jest też jakaś wizytówka firmy, która świadczy o jakości usług przez nią świadczonych. Jest to podstawa identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, więc warto aby było ono dobrze zrobione i widoczne.
 9. I coś ruszyłeś ten temat? Czy też rozpocząłeś działalność bez dobrego logo, czy też postąpiłeś jak większość osób podpowiadało, a więc najpierw Logo potem firma? Tak jak powiedziałem dobre logo to podstawa identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. W zasadzie nie ma możliwości stworzenia dobrego przedsięwzięcia bez odpowiedniego logo.
 10. Witam Jeśli chodzi o restaurację, to koniecznie reklama w mediach lokalnych + stronka wwww. Można dodatkowo skorzystać z ulotek i np. powrzucać je do skrzynek mieszkańców okolicznych osiedli. Dodatkowo warto rozważyc założenie fan page na fb, a także profilu na pinterest. Dobrym narzędziem są także mapy google oraz wycieczka 3D googla po Twoim lokalu. Warto spróbować różnych opcji promocji takiego lokalu, podczas gdy jedna nie wyklucza drugiej.
 11. Witam Ja ze swej strony mogę polecić 2 drukarnie: chroma.pl - całkowicie internetowa, przyjazna dla klienta. Zlecenia są realizowane szybko i sprawnie.. Oraz drukpoznan.pl - firma która realizowała dla nas sporo projektów drukarskich w bardzo dobrych cenach i wysokiej jakości.
 12. Witam Na początek powinieneś zastanowić się, co od takiego konta i takiego banku oczekujesz? Większość ofert banków dla firm jest dość podobna jednak warto pomyśleć nad wyborem opcji najlepszej dla siebie. Musisz zdecydować, czy np. najważniejszym elementem dla Ciebie będzie fachowa obsługa i doradztwo eksperckie, niskie oprocentowanie kredytów, mobilność itp. Jest wiele czynników. Więc na początek zachęcam do zastanowienia się co Ty chcesz uzyskać a następnie podjąć wybór.
 13. Witam Powyżej połączenie zarówno estetyki jak i ekologii. Z pewnością ktoś wchodząc do biura, kto zauważy że w korytarzu soi taki śmietniczek na segregacje odpadów na starcie podejdzie do rozmowy z przedstawicielami firmy w inny sposób. Bardzo ciekawy pomysł i na pewno warty niewielkiej inwestycji.
 14. Witam Zgodzę się z przedmówcą. Logo za takie śmieszne pieniądze prawdopodobnie będzie jakimś chłamem. Ale jeśli ktoś chce zaryzykować to czemu nie. Osobiście zleciłbym wykonanie logo oraz całek księgi stylu firmie zewnętrznej która robi to profesjonalnie, a także posiada odpowiednie referencje. Logo zrobione w ten sposób (na odwal) przyniesie więc strat jak zysków. nie jest to więc prosta sprawa, a na pewno wymaga zdecydowanie więcej wkładu aniżeli parę setek złotych.
 15. Wybór kredytu dla firmy warto wybrać w sposób przemyślany i rozsądny. Na rynku znajduje się setki ofert różnych banków oraz podobnych instytucji, którzy biją się o każdego klienta. Warto natomiast dokładnie zastanowić się nad ofertami tych instytucji. Czasem pomoc ekspertów jest nieoceniona.