jelonek

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez jelonek

 1. Albo 3X 2020. Niedawno wyszedł. Z nowości to ma bardzo pojemną baterię i może działać jako power bank.
 2. Alkomat jest dobrym pomysłem, zwłaszcza teraz kiedy święta i karnawał za pasem, więc i okazji nie brakuje. Porządny, wiarygodny i trwały sprzęt mozna kupić już za 300-500 zł, np z alkohita
 3. a jak później zadbać o miejsce klejenia? Można takie buty normalnie myć?
 4. Teraz to on już jest chyba na tyle popularny, że wszędzie dostaniesz. W kiosku nawet są.
 5. No i mam w końcu BlackBerry Key2, po pierwszych dniach testów uważam, że jest świetny, szybki, bateria faktycznie nieźle trzyma. Klawiatura o wiele wygodniejsza niz te wszystkie dotykowe razem wzięte.
 6. 250 zł za ryczałt? Sprawdź w tax care, u nich księgowość zaczyna się od 99 zł miesięcznie. Zależy oczywiście od ilości papierów, ale naprawdę dosyć tanio to u nich wychodzi, a ja nie muszę się w księgowość bawić, bo ktoś to za mnie robi. Mam spokojną głowę, bo nie muszę być na bieżąco i wszystkiego pilnować.
 7. W dzisiejszych czasach to lepiej przez internet niż po sąsiedzki, raz, że często taniej, a dwa, nie jesteś uwiązany do jednego miejsca. Ja mam księgowość w tax care już od dłuższego czasu, taka forma współpracy mi bardzo odpowiada. W samodzielną księgowość na pewno tez bym się nie bawiła, bo to jednak spora odpowiedzialność.
 8. Jak się ma zaufaną księgową, to może ona jest w stanie pomóc? Ja mam księgowość w tax care i oni też dotacjami się zajmują. Dla mnie to oszczędność czasu i pieniędzy, bo nie musiałam szukać innych pośredników, ani na własną rękę tego ogarniać.
 9. 2 dni na baterie to w dzisiejszych czasach i tak sporo, mi się zdarza ładować mój telefon 2 razy dziennie, jak dużo korzystam. Enoi, w telefonach Blackberry jest taka funkcja, która nazywa się locker. Ukrywa wybrane aplikacje, o coś takiego Ci chodzi?
 10. A jak to wygląda z ilością pracy? Mam jakieś normy do wyrobienia czy minimalną ilość sprzedanych kosmetyków, czy to już ode mnie zalezy?
 11. Ooo... lata temu ich używałam, może sama pomyślę o powrocie do BlackBerry. Tylko ja na dual sim potrzebuje, mają?
 12. A co powiecie o Karpaczu? Wiem, że trochę na ostatnią minutę planuję, ale znalazłam fajny apartament z sunandsnow, Triventi, może ktoś kojarzy? To chyba nowy obiekt, ale wygląda kusząco i mają jeszcze wolne terminy/.
 13. Najlepsze noclegi, dobre ceny i lokalizacje znajdziecie na sunandsnow.pl. To taka wyszukiwarka, ze sporo bazą Polskich apartamentów, w różnych częściach kraju, więc jest w czym wybierać. Ja korzystam regularnie i naprawdę śmiało mogę polecić.
 14. A serwisujecie w ASO czy zwykły warsztat?
 15. I do kiedy ta promocja na klocki? Akurat na serwis klimatyzacji musze podjechać, to i klocki może przy okazji wymienię.
 16. A dużo czasu na to poświęca? Bo ja nie ukrywam, ze mam juz pracę i chciałabym, żeby to dodatkowe zajęcie nie zabierało mi zbyt dużo czasu, bo jeszcze chciałabym mieć czas dla rodziny.
 17. Bez obaw, to jest oparte na systemach bankowych, a to chyba jedne z najbezpieczniejszych w naszym internecie.
 18. Świetny pomysł. Zwłaszcza teraz przed wakacjami, piwko przy grillu, a potem nie wiadomo czy można jechać czy nie. Jaki model alkohita macie?
 19. Podbiję trochę wątek. Co myślicie o dodatkowych pieniądzach z dzialania jako konsultantka np. Mary Kay? Widzę po znajomych, że popyt na te kosmetyki jest, więc może warto w to wejść?
 20. Nie ma limitów, możesz śmiało wystawiać nawet większą ilość, opłat nadal nie będzie. Przechowywanie dokumentów też jest bez limitów.
 21. To zależy czy tylko Ty będziesz go używał czy więcej osób? Jak więcej to zdecydowanie lejek jest wygodniejszy i bardziej higieniczny.
 22. Chyba żadne biuro rachunkowe internetowe nie wymaga samodzielnego księgowania. Mylisz księgowość online z samodzielną księgowością. Ja korzystam od dawna z tax care, polecam, bo dobrze się sprawdzają. To nie jest na zasadzie takiej, że udostępniają mi program, w którym wszystko robię sama. Normalne biuro rachunkowe, tylko kontaktuję się online, zamiast tam co chwilę latać.
 23. Niekoniecznie spore pieniądze, najważniejsze, żeby kupić taki z czujnikiem elektrochemicznym. Np. ceny alkohitów zaczynają się w okolicy 300 zł, a to już naprawdę wiarygodne urządzenia.
 24. Moze biuro rachunkowe online? Dla mnie to rozwiązane idealne, bo nie muszę się tym zajmować sama, ale tez nie muszę co chwilę biegać do biura, bo z księgową kontaktuję się mailowo, ewentualnie telefonicznie. Korzystam z tax care i szczerze polecam, nie mam z nimi żadnych problemów.
 25. Zgadzam się, ja też ambitnie na początku chciałam się zająć księgowością sama. Skapitulowałam już w pierwszym miesiącu i podpisałam umowę z tax care. Obsługa jest online, mi to pasuje, bo nie musze biegać do księgowej, tylko wszystko załatwiam z domu.