marian56

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez marian56

 1. W zupełności się z Tobą zgadzam. U mnie w firmie takie szkolenia przeprowadzane są za pomocą narzędzia jakim są E-kursy. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze dla pracowników, ponieważ mogą korzystać ze szkolenia grupowo bądź indywidualnie. Do ich dyspozycji są także pliki multimedialne, filmy czy interaktywne ćwiczenia. Ponadto, kursy można przekształcać i urozmaicać.
 2. Również uważam, że najlepiej szukać drukarni przez internet. Ja zawsze korzystam z wyszukiwarki http://www.paperprint.pl/, dzięki której znajduje korzystne oferty w dogodnym dla mnie czasie realizacji. Moim zdaniem to najwygodniejsze i najszybsze rozwiązanie.
 3. Bardzo ciekawe meble. Polecam Ci również zajrzeć na stronę http://www.horeca.pl/katalog_firm/?kid=2&a...=11&xxid=64, gdzie znajduje się spis firm zajmujących się właśnie sprzedażą mebli, sprzętów do restauracji. Potwierdzam zdanie @majka77 - drewniane meble wyglądają bardzo stylowo i są trwałe.
 4. Zgadzam się, pomysł nie jest zły. Można by też pomyśleć o sprzedaży w internecie. Założenie sklepu internetowego, w tym przypadku również mogłoby się sprawdzić. Warto także zapewnić sobie wsparcie sprzedaży , tym samym pozyskując nowych klientów.
 5. Może mógłbyś coś polecić od siebie? Brałeś kiedyś chwilówkę? Sam zastanawiam się nad tym, bo potrzebuję właściwie na już kilku tys złotych, a to najszybsza forma zdobycia takiej sumy. Przeglądałem oferty na http://www.multipozyczka.com.pl/ i zastanawiałem się nad Vanquis albo Vivus.
 6. Moim zdaniem nie przesadzasz, zawsze warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenia.
 7. Jak trzeba zareklamować jakąś dużą firmę, to warto - myślę, ze dla mniejszej firmy lepsze byłyby inne formy reklamy.
 8. Witam, Pilnie poszukuję jakiejś firmy specjalizującej się w szkoleniach okresowych z zakresu BHP, najlepiej z Warszawy. Moglibyście coś polecić? Zależy mi na czasie, niedługo mija termin szkolenia okresowego dla pracowników administracyjnych w mojej firmie a ostatni usługodawca nie wywiązał się ze swoich zadań. Słyszałem o firmie - Delphi http://www.delphi.edu.pl/ , podobno przeprowadzają usługi w tym zakresie - korzystał ktoś?
 9. W Poznaniu korzystałem tylko z biura rachunkowego http://www.pareto.com.pl/ , również na wysokim poziomie. Kojot masz rację, myślę, że wato wymieniać się informacjami.
 10. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są także programy lojalnościowe, które są doskonałym sposobem na wspieranie sprzedaży w firmie i pozyskiwanie nowych klientów.
 11. Też uważam, że warto korzystać z usług takich firm, tym bardziej gdy chce się uzyskać odszkodowanie po wypadku ;)