KonradW

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KonradW

 1. Jeśli wykonujesz przelewy międzybankowe, to według mnie powinieneś brać pod uwagę konta bankowe, w których dostępny jest system Express Elixir, tutaj jest przydatna rozpiska - http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.
 2. Przyłączę się do wątku, bo też mam pytanie związane z inwestowaniem pieniędzy. Czy są na forum osoby, posiadające doświadczenie jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne? Od dłuższego czasu przymierzam się do tego tematu, przejrzałem sporo FI i zastanawiam się głównie nad tym - https://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/...ph-obligacji-1/. To fundusz z relatywnie niskim ryzykiem inwestycyjnym, dlatego myślę, że na początek to dobry wybór. Co sądzicie?
 3. ja tez zastanawiam się nad założeniem własnego sklepu
 4. myślę, że w co jak w co, ale w promocję to warto zainwestować.
 5. Dołączę do Waszej rozmowy, bo mam pewien problem związany z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Prowadzę go już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz zabieram się za wdrożenie systemu płatności internetowych. Zdążyłem porównać już większość dostępnych rozwiązań i aktualnie biorę pod uwagę przede wszystkim Paybynet, tutaj znajdują się podstawowe informacje na jego temat - https://paybynetpl.wordpress.com/2016/02/18...tnosci-on-line/. Jak oceniacie ten wybór?
 6. Według mnie podpis elektroniczny to rozwiązanie, które z pewnością usprawni funkcjonowanie przedsiębiorstwa. To nowoczesny i pewny certyfikat za pomocą którego możemy potwierdzić autentyczność danego dokumentu oraz własną tożsamość. Myślę nad jego wdrożeniem u siebie w firmie, zastanawiam się nad zestawem z certyfikatem kwalifikowanym od KIR. To narzędzie, które wykorzystywane jest także w administracji, o czym przeczytać można tutaj http://www.administracja.kir.pl/ A wy korzystacie z podpisu elektronicznego?
 7. A co sądzicie na temat funduszy inwestycyjnych? Czy według Was to dobry wybór na 2015 rok? Czy może lepiej zdecydować się na inny sposób pomnażania pieniędzy? Na bieżąco obserwuję stopy zwrotu kilku funduszy (https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu) i zainteresował mnie jeden z nich - BPH Skarbowy. To FI o niskim ryzyku i dosyć obiecujących stopach zwrotu. Czy są tutaj osoby, które mają jakieś doświadczenia z funduszami? Jeśli tak to proszę o opinię.
 8. Też zastanawiam się nad kupnem wentylacji przemysłowej, jednak w moim przypadku byłaby to wentylacja do zakładu stolarsko-meblarskiego. Obecnie zamontowany jest tam wentylator, jednak coraz częściej zatrzymuje swoją pracę, po czym uruchamia się dopiero po kilkudziesięciu minutach. A jak wiadomo w halach tego typu zalecane jest stałe włączenie zarówno wentylacji jak i odciągów miejscowych. Zastanawiam się nad nieco innym modelem wentylatora, mianowicie wentylatorem WTK (konkretnie tym - http://www.wentylatorysklep.pl/odpylacze-i...ortowe,170.html). Czy ktoś z Was orientuje się w tego typu urządzeniach?
 9. Nie ma chyba jednego uniwersalnego sposobu na zdobycie Klientów i na rozwój firmy. Trzeba być po prostu najlepszym w tym co się robi - na bieżąco wzbogacać ofertę firmy, spełniać oczekiwania Klientów, organizować promocje i rabaty, mieć dobry kontakt z Klientem, a także zdobywać zagranicznych Kontrahentów i Klientów. To trudne, ale warto solidnie pracować by osiągnąć mocną pozycję na rynku. Dla mnie takim przykładem firmy, która stale się rozwija jest Forum Seating (część Grupy Nowy Styl - http://www.nowystylgroup.pl/pl/marki/forum_seating). Warto brać z nich przykład.
 10. Wolałbym blisko centrum, bo nie znam zbyt dobrze Warszawy
 11. konkurencja jest spora, więc trudno będzie się wybić
 12. Wyjazd integracyjno-motywacyjny jest dobry rozwiązaniem, ale trzeba brać również pod uwagę to, że nie dla wszystkich taki wyjazd jest nagrodą, istnieją również osoby, które stronią od takich wydarzeń. Lepszym rozwiązaniem byłoby coś uniwersalnego, coś co zadowoli każdego pracownika, np. systemy lojalnościowe. Taki program musi być oczywiście dostosowany do specyfiki danej firmy, tak aby przynosił najwyższe możliwe wyniki.
 13. Ja jakoś nie jestem przekonany do inwestowania w nieruchomości.