Magda_lena

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Magda_lena

 1. Najważniejsze to dobrze przemyśleć asortyment, bo jednak konkurencja jest spora. Trzeba w jakiś sposób wyróżnić się na tle innych sklepów internetowych, których obecnie jest bardzo dużo. Na pewno konieczna jest pomoc firmy, która ma doświadczenie w tworzeniu takich witryn. Wiem, że takie doświadczenie ma http://www.webmi.pl/sklepy-internetowe/ . Trzeba się dobrze zastanowić nad wyglądem strony, nad tym, co powinna zawierać, jakich informacji nie może zabraknąć. Należy też zadbać o to, żeby strona sklepu dobrze wyglądała również na urządzeniach mobilnych, np. smartfonach.
 2. Wg mnie najlepiej poszukać firmy, która ma doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych. Tak jak to jest w przypadku http://www.webmi.pl/sklepy-internetowe/ . Wtedy można mieć pewność, że witryna będzie faktycznie dobrze zrobiona i przemyślana. Tym, na co obecnie należy zwrócić szczególną uwagę, jest tzw. responsywność. Sporo osób korzysta z urządzeń mobilnych, np. smartfonów, więc strona sklepu musi wyglądać dobrze również na takim sprzęcie.
 3. Mnie też czeka remont kuchni, pewnie też łazienki. Pracy będzie na pewno sporo. Pewnie będę musiała wziąć jakąś pożyczkę. Widziałam, że ta firma ma ciekawą ofertę https://kredytok.pl/. Korzystaliście może?
 4. Chętnie się dowiem, jakie laptopy polecacie. Też muszę kupić jakiś nowy. Myślałam nawet, żeby wziąć na niego pożyczkę https://kredytok.pl/. Lepiej zapłacić więcej, ale kupić coś solidnego, niż coś tańszego, co szybko się zepsuje.
 5. Pożyczka to jest dobry pomysł, bo nieraz potrzebna jest dodatkowa gotówka, a nie ma od kogo pożyczyć. Z tego, co widziałam, to ciekawą ofertę ma https://kredytok.pl/. Jest nawet opcja pożyczki przez telefon.
 6. To prawda, hosting musi być wydajny. Wszystko zależy od tego, jak duży będzie ruch na witrynie. Jeśli spory, to wg mnie można zastanowić się nad serwerem dedykowanym http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany .
 7. W biznesie na pewno przyda się serwer, na którym można przechowywać dane. Zwłaszcza jak firma jest duża i tych danych jest sporo bądź np. jest duży ruch na witrynie internetowej firmy, to wtedy warto zastanowić się nad serwerem dedykowanym. Taką usługę oferuje http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany .
 8. Tak jak napisał kolega wyżej, jeśli przetwarzana będzie duża ilość danych, jeśli ruch będzie wysoki itd., to wtedy warto pomyśleć o serwerze dedykowanym. Takie rozwiązanie oferuje np. http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany . Nie trzeba wtedy zajmować się utrzymaniem serwera itd., bo to wszystko jest po stronie firmy udostępniającej go.
 9. Wg mnie jednym z najważniejszych sprzętów, obok komputera, jest w biurze drukarka. Z doświadczenia wiem, że co chwilę trzeba drukować jakieś dokumenty. Dlatego warto też zorientować się, czy są dostępne zamienniki tuszu/tonera do danej drukarki https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne .
 10. Oj tak, o zdrowie trzeba dbać. Czasem nawet zwykłe przeziębienie potrafi uprzykrzyć życie... Ja ostatnio niestety dość często łapię takie infekcje. Jaki syrop możecie polecić na suchy męczący kaszel? Myślałam, żeby kupić http://levopront.pl/ . Znacie?
 11. Myślę, że w przypadku restauracji dobrym rozwiązaniem będzie reklama w formie billboardów czy przyczep z nagłośnieniem. Bo to chodzi o zainteresowanie mieszkańców konkretnej miejscowości, więc warto skupić się właśnie na takiej reklamie lokalnej. Wiem, że zajmuje się nią ta agencja http://mobile-plus.pl/ .
 12. O jaką konkretnie działalność chodzi? Myślę, że jeśli reklama ma być skierowana do mieszkańców danej miejscowości, to najlepszym rozwiązaniem będzie reklama lokalna w formie billboardów czy mobili reklamowych (przyczep z reklamą i nagłośnieniem). Ta agencja zajmuje się tego typu promocją http://mobile-plus.pl/ .
 13. To prawda, mimo ogromnej popularności reklamy internetowej wydaje mi się, że klasyczna reklama w formie tablic, billboardów zawsze będzie potrzebna i skuteczna. W wielu branżach to właśnie taka forma reklamy sprawdza się najlepiej. Duże doświadczenie w zakresie reklamy zewnętrznej ma http://mobile-plus.pl/ , warto się z nimi skontaktować, jeśli ktoś byłby zainteresowany promocją biznesu.
 14. Jeśli powierzchnia wokół magazynów jest duża, to wg mnie warto pomyśleć o takiej maszynie wielofunkcyjnej http://www.hako-outdoor.pl/o-firmie/maszyny-wielofunkcyjne/ . Latem może posłużyć np. do czyszczenia nawierzchni, a w zimie do odśnieżania. Wystarczy wymienić osprzęt.
 15. To fakt, też uważam, że taka firma transportowa to dobry pomysł. Wprawdzie na początku trzeba się liczyć ze sporymi inwestycjami, bo konieczny jest zakup pojazdów, przyczep itd. Ale i tak wg mnie warto, bo popyt na takie usługi jest bardzo duży i raczej w tej kwestii nic się nie zmieni. Jakby ktoś chciał rozwinąć taki biznes, to warto zajrzeć do tego sklepu z częściami do przyczep https://unitrailer.pl/pol_m_Zaczepy-i-zawiasy-do-przyczep-154.html .
 16. Może załóż firmę spedycyjną? Można by ją połączyć z magazynami, taka działalność dwa w jednym. Wg mnie w tej branży klientów nigdy nie zabraknie, więc myślę, że warto spróbować. Oczywiście, jak w każdym biznesie, trzeba liczyć się z początkowymi inwestycjami. Na pewno konieczne będą samochody, przyczepy, części do przyczep https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i-podpory-153.html itd.
 17. Wiem, że kancelaria prawna Zaufany Prawnik oferuje bezpłatne porady on-line. Warto skorzystać z takiej możliwości. A jeśli będą konieczne dalsze wyjaśnienia, możliwe jest oczywiście spotkanie czy rozmowa telefoniczna.
 18. Wiele zależy od rodzaju działalności. Czasem taka pomoc prawnika może być niezbędna. Ciekawą ofertę ma kancelaria Zaufany Prawnik, skierowaną właśnie do przedsiębiorców. Kancelaria może reprezentować firmę w sądzie czy urzędzie, sporządzać i analizować umowy, negocjować z innymi firmami itd. Mają doświadczenie w temacie, warto się skontaktować.
 19. Rozwód to ciężka sprawa, zwłaszcza jak jest jakiś większy majątek do podziału. Na pewno konieczna będzie pomoc doświadczonej kancelarii prawnej. Taką na pewno jest kancelaria Zaufany Prawnik. Pomogą przejść przez rozwód i dokonać korzystnego podziału majątku.
 20. W Szczecinie można zorganizować wesele w tym hotelu http://hoteldana.pl/imprezy-okolicznosciowe/wesele/ . Hotel jest w centrum miasta, w imponującym odrestaurowanym 100-letnim budynku. Na stronie dostępna jest ulotka ze szczegółową ofertą weselną.
 21. Ja się staram wyjechać raz na jakiś czas na sam weekend bądź nieco dłużej, np. włącznie z piątkiem czy poniedziałkiem. Najchętniej właśnie na wiosnę czy latem, bo wtedy pogoda najbardziej sprzyja zwiedzaniu i odpoczynkowi :) Teraz jako kierunek obiorę chyba Szczecin, z noclegiem w 4-gwiazdkowym Hotelu Dana http://hoteldana.pl/ . Co polecacie zwiedzić?
 22. A ja chyba w tym roku wybiorę się do Szczecina, żeby pozwiedzać miasto i okolice. Największą atrakcją jest chyba Zamek Książąt Pomorskich? Myślałam, żeby zatrzymać się w tym hotelu http://hoteldana.pl/ . Zależy mi na tym, żeby było spa na miejscu, a widzę, że w tym hotelu jest.
 23. Wg mnie jeśli dużo gości jest przyjezdnych, a tak zwykle bywa, to lepiej wybrać hotel z restauracją. Wtedy od razu na miejscu można zapewnić nocleg. Pięknym miejscem na wesele jest Rezydencja Luxury Hotel w Katowicach http://www.rezydencjahotel.pl/pl/wesela/oferta-weselna/oferta-weselna . Mają salę balową, która uznawana jest za najładniejszą w południowej Polsce. Do tego piękny ogród i świetną restaurację.
 24. Ślub w plenerze ma niepowtarzalny klimat, ale wiadomo - w Polsce różnie bywa z pogodą. Mimo to myślę, że warto :) Wiem, że taki ślub można zorganizować w pięknym ogrodzie przy tym hotelu w Katowicach http://www.rezydencjahotel.pl/pl/wesela/oferta-weselna/zaslubiny-w-ogrodzie .
 25. Jeśli obiekt ma być luksusowy, to na pewno kryterium to spełnia Rezydencja Luxury Hotel w Katowicach http://www.rezydencjahotel.pl/pl/konferencje/oferta-konferencyjna/konferencje-na-miare . Mają 6 sal szkoleniowych, ale też mniejsze sale VIP. Do tego jedna z najlepszych restauracji w Polsce, piękny ogród i Strefa Relaksu z grotą solną, jacuzzi, sauną, siłownią.