mosia

Użytkownik
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mosia

 1. Jak najbardziej - zakup mieszkania pod wynajem może być fantastyczną inwestycją! Szczególnie, dochodowe mogą być mieszkania w górach, nad morzem oraz w miastach wojewódzkich. Szukając mieszkania na pomorzu bądź w pomorzu zachodnim, warto byłoby rozważyć skorzystanie z portalu internetowego dobryadres.pl który w tym rejonie uznawany jest za największy tego typu.
 2. To normalne – wózki widłowe są potrzebne niemalże w każdej firmie. Jak sam już wiesz, nie musisz ich kupować, możesz zdecydować się na ich wynajem. Na rynku nie brakuje przedsiębiorstw, które posiadają je w swojej ofercie i które zajmują się ich wynajmem. Jedną z nich jest Gizo – firma zajmuje się zarówno ich sprzedażą, jak i wynajmem. Myślę, że warto skorzystać z jej usług (ceny, z tego co udało mi się zauważyć, ma całkiem niewysokie).
 3. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Dworek Kurowski w Kurowie - przepiękne miejsce. efektywnie wykończone w przepięknej okolicy. Doskonałe warunki akustyczne!
 4. mosia

  Przeprowadzka

  Ja podczas przeprowadzki postanowiłam skorzystać z oferty firmy Jupiter Transport z Kielc. Zajęła się właściwie wszystkim - nie tylko przewiozła moje rzeczy, ale zabezpieczyła je w taki sposób, aby podczas transportu nie ucierpiały. To rzadko spotykane. Zazwyczaj samemu trzeba zadbać o zabezpieczenie swojego dorobku tutaj zajęli się tym oni.
 5. Tylko MPSlogistic mpslogistic.com.pl. Duże doświadczenie i profesjonalna współpraca. Dobry zespół, dotrzymane terminy, dobre samochody i przede wszystkim stały kontakt z Klientem, to jest bardzo ważne w logistyce. Są z okolic Rzeszowa, ale działają na terenie całej Europy.
 6. Tutaj hydroexpert.eu, znajdziesz duży wybór, w ogóle mają szeroką ofertę, a przede wszystkim fajny zespół, doradzą co i jak.
 7. Żeby magazyn działał prężnie i bezproblemowo powinieneś zainwestować między innymi w wózki widłowe – poza nimi warto byłoby wyposażyć go w manipulatory podciśnieniowe firmy Premar. Jeszcze bardziej ułatwią one transportowanie towarów na terenie Twojego magazynu. Jestem pewna, że Premar zaproponuje Ci korzystane rozwiązania :)
 8. Jakie usługi konkretnie będziecie oferować? Czy Wasz serwis będzie nakierowany również na właścicieli samochodów ze skrzynia automatyczną? Jeśli tak, powinniście mieć dobrego partnera biznesowego, który mógłby zająć się regeneracją konwerterów. To niezwykle istotne, aby wybrać prawdziwego specjalistę. Zdecydowana większość firm niestety, ale robi to źle... Jeśli miałabym polecić Ci kogoś konkretnie, na pewno byłaby to firma MVS. Nie jest tania, ale z powierzonych zadań wywiązuje się bardzo dobrze, czyli: kompleksowo regeneruje konwertery, a nie udaje tylko, że to robi.
 9. Skąd jesteś? Jeśli z Warszawy, skontaktuj się z firmą Car Glass – znajduje się przy ulicy Jugosłowiańskiej. Zajmuje się zarówno montażem szyb, jak i ich naprawą. Miałam okazję kilkukrotnie korzystać z jej oferty i za każdym razem byłam zadowolony. Ceny ma nie najniższe, ale z powierzonych zadań wywiązuje się bardzo dobrze. Jestem w pełni zadowolona z efektów wizyty.
 10. Ja proponuję skorzystać z oferty drukarni A3 extra. Jest tania, a jej oferta jest kompleksowa - oferuje druk ulotek, produkcję odzieży reklamowej a nawet banerów. Jest tania, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się wzorowo.
 11. Najlepiej zdecydować się na konstrukcję stalową. Na szczęście firm specjalizujących się w ich wznoszeniu jest od groma. Ja zleciłam budowę swojego magazynu firmie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Zajęła się wszystkim, począwszy a wykonaniu projektu, kończąc na jego realizacji. Uważam, że nie ma sobie równych.
 12. Skontaktuj się z firmą Commercecon - to producent hal stalowych. Zleciłem jej budowę hali i oni zajęli się wszystkimi kwestiami z nią związanymi, włączając w to kwestię ocieplenia budynku.
 13. Jeśli chcecie za fajną cenę wynająć mieszkanie, to warto pomyśleć o takich elementach, które zachęcą lokatorów i które ułatwią im życie. Polecam zadbać o takie urządzenie, jak zmywarka. Firma Candy ma świetnie modele do zabudowy. Mnie najbardziej podoba się zmywarka CDIM 3T623PR. Jest dość spora przez, co wiele ułatwia.
 14. Taki biznes może być jak najbardziej opłacalny. Trzeba tylko zadbać o wysokiej jakości towar oraz szybką dostawę. Ja proponuję, żebyś dostarczał klientom przesyłki przy pomocy kuriera. Możesz nadawać je za pośrednictwem portalu Sendit :) Ja za niewielkie przesyłki płacę kilkanaście złotych (zazwyczaj wybieram kuriera DPD).
 15. Jeśli skorzystasz z oferty porządnej firmy, niedługo... Ja na przykład powierzyłam całość firmie Commercecon i z całością prac wyrobili się w 2 miesiące (z tym, że hala była naprawdę ogromna, bo trzymamy w niej maszyny produkcyjne).
 16. W A3 Extra pracują prawdziwi mistrzowie swojego fachu. Miałam okazję się o tym przekonać, bo choć jestem laikiem jeśli chodzi o drukarstwo to dobrą jakość wykonanej usługi jestem w stanie rozpoznać, zwłaszcza jako kobieta, dla której priorytetem jest estetyka. Pierwszym moim zleceniem dla tej drukarni był wydruk kalendarzy jednodzielnych dla mojej firmy z okazji Nowego Roku. Miałam przygotowany projekt, ale z pomocą załogi A3 Extra postanowiłam go zmodernizować, żeby prezentował się jeszcze lepiej na gotowym kalendarzu. Efekt był świetny, ja jestem zadowolona a moi klienci jeszcze bardziej. Polecam!
 17. To prawda - czas budowy jest różny chociażby zależnie od wielkości hali, którą zdecydujemy się wznieść. Moją halę wybudowała firma Commercecon, która z budową uporała się naprawdę szybko. No, ale jej wyboru dokonałem kierując się pozytywnymi opiniami na jej temat. Tak więc jeśli skorzystasz z usług porządnej firmy, szybko się z nią uporają.
 18. Oczywiście, że inwestować. Hale stalowe, mimo że tańsze od murowanych, są naprawdę wytrzymałe. Szukając firmy, której moglibyśmy zlecić ich budowę, dobrze jest skorzystać z oferty firmy Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Zleciłam jej budowę magazynu mojego sklepu internetowego, z czym poradziła sobie wzorowo. To jedna z niewielu firm, którą z ręką na sercu mogę polecić.
 19. No pewnie, że dobry. Na początku trzeba tylko ją wybudować. Ich projektowaniem, produkcją i nadzorem nad pracami zajmuje się firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Z pewnością koszt budowy hali stalowej jest niższy niż w przypadku hali murowanych, co również przemawia na korzyść.
 20. też właśnie mam pytanie czy lepiej malować lateksowymi czy akrylowymi farbami?
 21. Czy nadal poszukujesz dobrego zarządcy? Jeśli tak, skontaktuj się z firmą http://pwlarix.com.pl/oferta/zarzadzanie-lokalami i poproś o przedstawienie jej swojej oferty. Na rynku działa od 25 lat, więc w zarządzaniu nieruchomościami ma ogromne doświadczenie. Ktoś, kto funkcjonuje od ćwierćwiecza musi oferować usługi na przyzwoity poziomie :-).
 22. Jeśli szukasz inwestorów, to spróbuj pozyskać ich poprzez ten fundusz http://inwestycjekapitalowe.com/zasady-wspolpracy/inwestycje-kapitalowe-i-finansowanie-inwestycji/ - naprawdę wątpię, aby kogokolwiek udało Ci się znaleźć poprzez fora internetowe. Zdecydowanie większe szanse na pozyskanie inwestora, masz szansę zgłaszając się do wspomnianego funduszu.
 23. Jak w temacie - czy moglibyście doradzić mi, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Zdecydowałem się na współpracę z firmą http://auroracreation.pl/uslugi/strategia która jest w stanie przebudować interfejs mojego sklepu internetowego w taki sposób, aby zachęcał moich potencjalnych klientów do złożenia w nim zamówienia. To mi poprawi wizerunek mojej strony, ale jaką wybrać do tego skuteczną reklamę?
 24. Jeśli chcesz być innowacyjny, zacznij sprzedawać również żywność przez internet (osoby sąsiadujące z Twoim sklepem będą mogły złożyć zamówienie online, a Ty doniesiesz je prosto pod drzwi). W wykonaniu sklepu internetowego może pomóc Ci firma http://auroracreation.pl/uslugi/strategia
 25. Nie ukrywa, że pomysł ten bardzo mi się podoba. Jeśli chcesz znaleźć inwestora, zgłoś się do miejsca, które ich zrzesza. Zalicza się do nich http://inwestycjekapitalowe.com/teaser-inwestycyjny-szukam-inwestora/ :-).