MariuszE

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez MariuszE

 1. Potrzebny inwestor / portal lokalny i telewizja Wrocław. Zadaniem inwestora będzie takie rozreklamowanie i dbanie o reklamę portalu aby dawał on zyski inwestorowi, właścicielowi i pracownikom. Jest to projekt w pełni medialny łączący internet z produkcją telewizyjną.
 2. Szukam dziennikarzy, blogerów do pisania na portalu o Wrocławiu, potrzebuje ludzi do pisania o sprawach aktualnych, do pisania dłuższych artykułów oraz ludzi do kręcenia wideo.
 3. Szukam dziennikarzy, blogerów do pisania na portalu o grach. Posada na chwilę obecną jest niepłatna ale są spore szanse by to zmienić w przyszłości.
 4. Witam, jestem tu od godziny i zauważyłem, że wiele wątków zostało założonych tylko po to by wstawić link. Jest tu moderator?
 5. Ja myślę, że wiele na tym forum jest spamu, jest tutaj jakiś moderator? Co do smyczy to oke, mogą być.
 6. Kup kilka rzeczy w Chinach, weź na próbę gdzieś na bazary i zobaczysz. Połowę towaru weź to co jest popularne a połowę coś nowego oryginalnego.
 7. Cześć, jestem designerem z dużym doświadczeniem. Uważam, że najpierw musisz wybrać główny styl i klientelę dopiero potem zastanowić się nad wystrojem. Najpierw zastanów się do kogo kierujesz swój biznes, do jakiego typu ludzi.
 8. Cześć, uruchomiłem kilka start upów. Pierwszy to portal lokalny i telewizja lokalna o Wrocławiu, informacje tylko na temat miast nic więcej. Tutaj jest dostępny portal, na nim newsy, artykuły, reportaże ale też chciałbym większy nacisk postawić na telewizję, czyli wywiady, relacje, jakieś cykle, serie jeżeli czas i zaangażowanie ludzi na to pozwolą. Tutaj mam do was pytanie, czy to ma sens ponieważ zarobki będą się głównie opierać na reklamach adsense potem może kilka art. sponsorowanych, może reklama lokalna w postaci banerów na stronie i wrzucanie reklam do filmów ale tutaj nie wiem czy publikacja na youtube i uczestnictwo w adsense nie będzie kolidowało z umieszczaniem dodatkowych reklam na filmie, ewentualnie pozostanie umieszczanie filmów na własnym serwerze tak jak robi to np. wp.pl. Problem przy prowadzeniu portali to oczywiście brak osób do pisania i pracy za darmo, ja to rozumiem, więc jak wystartować i czy jest sens, o tyle o ile opłacenie małym groszem na początku osób do pisania jest do zrobienia to w przypadku kręcenia tak się nie da. Praca nad materiałem wideo to czas, sprzęt, zaanagażowanie, doświadczenie, tutaj już mi powiedzieli, że nikt za darmo nie przyjdzie no a przecież nie jest możliwe żeby komuś zapłacić dobre pieniądze za to. Dlaczego w to wszedłem? Wpadłem na świetną krótką domenę i mam doświadczenie w prowadzeniu portali informacyjnych i pracy przy foto/video, uważam, że jest potencjał ale potrzebne są pieniądze na start, skąd? Drugi to portal o grach, wpadła mi w ręce jedna z lepszych domen w Polsce na tego typu portal, nie nie jest to game.pl ani games.pl ani gry.pl ale blisko. Uważam, że jest spora szansa na sukces, potem zarobek z programów partnerskich, może podłączenie sklepu. Pytanie jak go wypromować. To są dwa biznesu z których osobiście chciałbym mieć z kilka tyś zł miesięcznie dla mnie no i zarobki musiały by też pokryć wydatki na pracowników. Główne pytanie, jak to wypromować, gdzie szukać ludzi do pracy za na początku "frytki", może inwestor? Ja myślałem, żeby nawiązać kontakt z jakimś wydawcą internetowym który tanim kosztem może zarzucić reklamy na swoich portalach ale z nimi na razie nie ma co rozmawiać bo nie odpisują, wiem, że pojawią się na pewno po osiągnięciu pewnego pułapu popularności bo tak zawsze jest ale co mi po tym, jak z tym wystartować i czy warto tracić siły na to. Luźna dyskusja, proszę doświadczonych o odpowiedź.