BandMan

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez BandMan

  1. Cóż, chyba zainwetowałbym w maszynę do produkcji papieru toaletowego i nie jest to żaden żart :D
  2. Faktycznie, profesjonalny sprzęt to kwestia nie tysięcy a milionów więc chyba sobie podaruję ... Cóż będę szukał dalej. Temat można zamknąć.
  3. Mam zamiar zasięgnąć pewnych porad prawnych, ale nie jestem pewien w jaki sposób. Najwygodniej byłoby mi przez internet, ale rodzi się tu moje pytanie. jakie są ceny takiego przedsięwzięcia i czy można np. prowadzić rozmowę przez skype? W ogóle w jaki sposób kontaktuje się z doradcą? Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam :)
  4. Wszędzie mówi się o tej biurokracji, od kilkunastu lat. Ja jednak zaczynam w to powątpiewać, bo w zasadzie nie spotkałem sie z tym (jestem dośc młody i nie mam własnej firmy). Mam wrażenie, że to zjawisko ulega zanikowi, czy i Wy macie podobne zdanie?
  5. Rozglądałem sie po sieci w celu znalezienia interesu odpowiedniego do zarobienia niemałej ilości pieniędzy i natknąłem się na takie zagadnienie. Mam trochę kapitału na maszyny (około 100 tys. - tak sądzę) i wiem, że jest to produkt na który popyt będzie zawsze ;) Co o tym sądzicie?