Jawor

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jawor

 1. Jawor

  piwo domowe

  Na allegro jest wielu sprzedawców z gotowymi zestawami. Zresztą w dużych miastach także łatwo znaleźć sklepy ze sprzętem do wytwarzania piwa, wina, etc. I to zazwyczaj będzei najlepsza opcja ze wzlgędu na to, że sprzedawca zna się na rzeczy i potrafi doradzić.
 2. Ostatecznie kupiłem i jestem zadowolony z alkohita x50. Lejek to mega sprawa. No i nie przekłamuje. Alkomat do mojego użytku, ale jak to życiu bywa, korzysta z niego więcej osób, przede wszystkim po imprezach, więc lejek to tym bardziej świetna sprawa ze wzlgędu na higienę i szybkość testowania kilku osób.
 3. Tak, widziałem, nawet ceny po świątecznym szaleństwie zakupowym nieco spadły. Interesuje mnie, czy opłaca się dołożyć trochę pieniędzy do tych alkohitów z lejkiem?
 4. Zależy od pieniędzy na taką inwestycje. Bardzo trwałe i wydajne są sprzęty AEG z akumulatorami 18V. W firmie mamy wiertarko wkrętarki i gwoździarki tej firmy. Spisują się znakomicie. No i ta wolność od kabli znacznie ułatwia pracę.
 5. Fakt laptopy są tanie. Zawsze może się przydać również dodatkowy monitor, pod który można go w biurze czy w domu podpiąć. Bedzie wygodniej.
 6. Zależy od potrzeb i jak zwykle od budżetu. U nas używa się co raz więcej narzędzi AEG, bo są trwałe i wydajne. Pracujemy na wiertarko wkrętarkach i gwożdziarkach z akumulatorami 18V, co ułatwia prace, a akumulatory mogą krążyć wymiennie po sprzęcie.
 7. Jeżeli szkolenie przełoży się na zysk, bo firma współpracuje z podmiotami zagranicznymi, to na pewno warto.
 8. Najlepiej aktywnie, choć nie zawsze wychodzi, a teraz do tego aura nie zachęca.
 9. A jest jakaś większa różnica? To znaczy wiem, że x60 posiada specjalny lejek, który można używać zamiast ustnika. Pytanie tylko, czy to dobre rozwiązanie? No i inne ewentualne atuty?