Domix

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Domix

 1. A ja tak od siebie polecam serdecznie Marcina Mańkę z manka-academy. Nasza firma od kilku lat współpracuje z tym trenerem szkoleniowym. Szkolenia są prowadzone z różnego zakresu: począwszy od sztuki wystąpień publicznych kończąc na szkoleniach sprzedażowych i "antystresowych" ;-)
 2. Mysle, że szkolenia tylko dla przysłowiowego "papierka" lub odbębnienia nie mają żadnego sensu. Byłem na wielu takich "kołczingowych" sesjach, efekty średnie. Bardziej przemawiają do mnie szkolenia bądź warsztaty, gdzie można wynieść jakąś konkretną wiedzę. Bardzo mile wspominam listopadowe szkolenie z Marcinem Mańką z manka-academy w Warszawie. Świetny, niezwykle charyzmatyczny gość z ogromną wiedzą, którą(co ważne!) potrafi przekazać swoim słuchaczom.
 3. Słuszna inicjatywa, w pracowników warto inwestować. Nasza firma wielokrotnie korzystała z usług Marcina Mańki z Akademii Komunikacji i Wizerunku, jednego z najlepszych trenerów szkoleniowych w kraju ;-)
 4. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego psychologa, coacha i trenera to polecam Marcina Mańkę . Jego szkolenie z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych utwierdziły mnie, że jestem na właściwej drodze do upragnionego celu. Od dawna czytam również jego blog na manka-academy.com, dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że kojarzę go z programu Make Me Over- wielka zmiana ;-)
 5. Dla mnie potężnym kopem motywacyjnym są szkolenia. Chyba jedno z lepszych, na których byłem przeprowadzał Marcin Mańka z manka-academy. Świetny gość, psycholog, trener, który w łatwy sposób trafia do swojego słuchacza. Mnóstwo przydatnych informacji, trików, czy ćwiczeń ;-)
 6. Wydaję dużo na szkolenia z wystąpień publicznych, ponieważ uważam, że pewność siebie i umiejętna prezentacja, potrafi otworzyć nam "nowe drzwi" . Jedno z lepszych szkoleń tego typu organizuje Marcin Mańka. Gość doskonale potrafi przekazywać wiedzę, daje proste, ale skuteczne triki na poradzenie sobie ze stresem. Świetny człowiek, trener, psycholog a nie następny "kołcz majkel" ;-)
 7. W moim przypadku bardzo przydatnym szkoleniem było szkolenie z wystapień publicznych i prezentacji biznesowych u Marcina Mańki, ponieważ zawsze miałem z tym ogromy problem plus paraliżował mnie stres. Nie żałuję, żadnej wydanej złotówki. Ba! Nawet już myślę o kolejnym jego szkoleniu.Gość ma niewiarygodną wiedzę, którą umie w prosty sposób przekazać. Pamiętajcie wszystko siedzi w głowie ;-)
 8. Też poleciłbym Marcina Mańkę- jeden z najlepszych trenerów wystąpień publicznych i biznesowych. Byłem kilka razy na jego szkoleniach, wyciągnąłem dla siebie sporo wniosków, które zastosowałem w swoim zyciu zawodowym ;-)