michalmolenda

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez michalmolenda


 1. Na samym początku zastanów się na czym chcesz zarabiać, większość video blogów to dodatek do strony lub nie dochodowe hobby. Może sklep jakiś ? W takim budżecie jeśli będziesz oszczędzał i sporo rzeczy sam robił się zmieścisz.


 2. Pomysł ciekawy ale jako aplikacja mobilna, podczas trasy można zobaczyć gdzie jest najbliższa stacja i jakie są na niej ceny, czy można np. zjeść obiad obok itp. Jeśli chodzi o wersję normalną, to może być opcja np. po wpisaniu swojego adresu pokazuje listę stacji sortując po odległości adresu i cenie.


 3. No więc zacznę od minusów;

  - Górny pasek z wystającymi linkami (Niezalogowany|Zaloguj się|Załóż profil) moim zdaniem za ciemny

  - Menu pod logiem ma za dużą czcionkę i jest za mało wyraźne, w ogóle nie wiadomo że to menu. Fajnie by wyglądało jak byś to zrobił w formie zakładek, żeby fajnie łączyło się z tym elementem szarym w którym jest wyszukiwarka.

  - W logu slogan (otwarty portal handlowy) nic nie mówi, otwarty w jakim sensie ?

  - W wyszukiwarce select z opcją gdzie wyszukiwać jest paskudny, zrób normalny bez tego tła i sraczkowatego obramowania

  - W podglądzie profilu (np.http://rasz.mozi.pl/profil/oferta.html) wszystko masz fajnie zaokrąglone a zakładki w górnym menu (Profil Oferta (2) Obserwowane (0) Blog Kontakt) kwadratowe, brzydko to wygląda.

  - Subkategorie jakoś dziwnie działają, wchodzę w Motoryzacja i mam listę:

  Autobusy (0)

  Części zamienne (6)

  Gadżety i akcesoria (9)

  Inne pojazdy i łodzie (0

  Literatura (0)

  Motocykle (0)

  Narzędzia i sprzęt warsztatowy (0)

  Pojazdy budowlane (0)

  Pojazdy rolnicze (0)

  Przyczepy i naczepy (0)Samochody dostawcze (0)

  Samochody osobowe (5)

  następnie wchodzę w Części zamienne i pojawia mi się:

  Części zamienne (5)

  Motocykle (0)

  Samochody (5)

  Reszta w dół jest okej, nad górą musisz jeszcze popracować.


 4. @pozycjoner.net - Ruch z wykopu jest jednorazowy (tzw. wykop effect jak serwer strony nieprzygotowanej na taką ilość ruchu padnie), więc za dużo nikt nie zarobi :) Chyba że raz na tydzień link do jego strony jest wykopany na głównej stronie :)


 5. Sens jest ?

  Moim zdaniem nie.

  Sensowne pomysły ludzie ukrywają aż do końca (oczywiście nie mówię o pokazaniu inwestorowi czy coś), a pomysły które ludzie pokażą to będą mało atrakcyjne.

  Powiedz mi jeszcze jedną rzecz bo nie rozumiem, ktoś dodaje pomysł, znajduje inwestora, firmę która wykona projekt i pojawiasz się Ty, ustalając jak dzielisz zyski aby zarobić na niczym ? Daj sobie spokój, ludzie nie są aż tak głupi.