Zaloguj się, aby obserwować  
matekkow

Biznes w malutkiej wsi

Recommended Posts

Cześć. Mam pytanie. Brakuje mi pomysłów na biznes w małej wsi. Mam nowy budynek w którym aktualnie znajduje się sklep. Budynek jest dwupiętrowy, łącznie około 150m2 powierzchni użytkowej. Może macie jakieś pomysły co można otworzyć ciekawego? Sklep zajmuje około 40m2, A reszta jest nieużywana. Pozdrawiam

Może sklep z odzieżą? I to własnej produkcji! Sam otworzyłem biznes tego typu w małym miasteczku.  [link usunięty]  zaopatrzyli mnie zarówno w dzianinę, jak i tkaninę. Tym sposobem, dzięki temu co mi dostarczyli udało mi się zacząć szyć porządne ciuchy, które nosi cała okolica. :)

Witam, to nie ma znaczenia czy to wieś czy miasto, faktycznie liczy się pomysł i jego wdrożenie w życie  oraz nakłady finansowe jak i oryginalność - tutaj myślę o wyróżnieniu się z pośród konkurencji. Jeżeli chodzi o twoje zapytanie to wszystko jest do przemyślenia już widzę tutaj na plus że masz lokal.  Ja osobiście miałem kilka pomysłów i wiem, że to na pewno będzie drukarnia wielkoformatowa pomysłu na jej zakres oczywiście nie zdradzę, ale poszukuje jeszcze opinii na temat sprzętu i ich właściwości.  Mam dylemat  co do wyboru drukarki, myślę o HP Latex który jest porównywany do Solwentu, ale wczytując się w temat i analizując wszystkie za i przeciw jestem bardziej skłonny do zakupu drukarki HP Latex znalazłem nawet filmik można zerknąć www.12rund.club. Tutaj co będzie mnie wyróżniać na tle innych to ekologiczność, jest tutaj wykorzystywana pierwsza na świecie technologia druku ekologicznego, poza tym trwałość i możliwość druku na różnych powierzchniach :)   

Ja od niedawna prowadzę niewielkie gospodarstwo mleczne. Niezbędne wyposażenie zamówiłem od firmy www.agro-milk.pl. Posiadają w ofercie m.in. dojarki, hale udojowe, systemy żywienia oraz schładzalniki. Wszystkie produkty posiadają dobrą jakość i wysoką wytrzymałość.