Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Ulotki reklamowe

Recommended Posts

Szukam drukarni w sieci (te najbardziej popularne serwisy znam!), gdzie szybko i tanio zlecę drukowanie składanych ulotek.
Czy znacie takie miejsca, gdzie podchodzą indywidualnie do zamówienia? Bo o to właśnie pytam.

Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu do zamówienia i możliwości omówienia szczegółów
to dobrym miejscem, do którego powinnaś się zwrócić będzie ta drukarnia: https://web-to-print.pl/ulotki/ ,
gdzie rzeczywiście jest możliwość konsultowania szczegółów.

Z tego, co przeczytasz na stronie, zajmują się dość szeroką ofertą wydruków.

Z cenami i terminami też dają radę, dlatego mogę spokojnie odesłać Cię do kontaktu z nimi.

A powiedzcie mi kochani forumowicze... Co sądzicie o pomyśle ulotek reklamowych w takiej branży jaką jest restauratorstwo... ? Bo widziałem, że takie tuzy jak Estella chociażby się reklamują w ten sposób, dlatego chyba ma to jakąś moc :D

Dnia 29.01.2018 o 22:27, Tadzik74 napisał:

Nie wiem czy to się serio dzisiaj opłaca jeszcze

Też mi się wydaje, że większość ulotek ląduje w koszu bez przeczytania. Jeśli ma to jeszcze jakikolwiek sens, to może faktycznie w przypadku pizzeri. Chociaż teraz ludzie szukają jedzenia na portalach w stylu pyszne czy pizzaportal. Nawet studenci już chyba nie zbierają takich ulotek, chyba że gwarantują im jakieś zniżki :)

2 godziny temu, Caterina napisał:

Też mi się wydaje, że większość ulotek ląduje w koszu bez przeczytania. Jeśli ma to jeszcze jakikolwiek sens, to może faktycznie w przypadku pizzeri. Chociaż teraz ludzie szukają jedzenia na portalach w stylu pyszne czy pizzaportal. Nawet studenci już chyba nie zbierają takich ulotek, chyba że gwarantują im jakieś zniżki :)

Myślę, że dobrze zaprojektowana ulotka ma sens.  Jest to jedna z form obrazu jaki zapada w pamięci i wydaje mi się, że papierowa forma wśród reklam w internecie z biegiem czasu może wychodzić na plus. Oczywiście nie może zabraknąć reklamy w internecie ale różnorodność w docieraniu do odbiorcy zawsze się opłaca.

To zależy od branży i od tego, w jaki sposób je dystrybuujesz i do kogo. Warto to testować wprowadzając na ulotce rabat lub tworząc osobną linię telefoniczną.

Aby ulotka była skuteczna musi spełniać kilka podstawowych zasad:

- czytelny tekst, napisany dość dużą czcionką,

- przykuwający uwagę nagłówek, dający klientowi korzyść,

- odpowiednio dobrane grafiki do tekstu,

- jeden nr telefonu i jeden mail (jeśli będzie więcej, to klient nie będzie wiedział, co ma zrobić),

- wezwanie do akcji (CTA),

- ograniczony czas trwania promocji lub ograniczona ilość,

- zdecydowanie nie należy stosować ulotek-wypunktowań, w stylu "zajmujemy się" i tu następuje wypunktowanie usług.

O tym, jak stworzyć skuteczną ulotkę: krb.waw.pl/zakladanie-firmy-6-krokow-do-skutecznej-ulotki/

Jeżeli chodzi o ulotki reklamowe to moim zdaniem warto poszukać w dobrych drukarniach internetowych, popytać o ceny i przedstawiać swoje wymagania.W  praktyce jest to po prostu opłacalne i na pewno taka forma reklamy nigdy nie zginie, przyda się zawsze oraz wszędzie.

Generalnie rzecz biorąc warto szukać wśród drukarni internetowych gdzie możemy liczyć na niższe ceny i szeroki zakres usług, nei bez znaczenia jest czas realizacji zamówienia, w drukarni online zazwyczaj jest to zdecydowanie szybciej.

Dokładnie, internetowe drukarnie mają dużo lepsze oferty niż stacjonarne. Ja drukuję w Kserkopie, bo zależy mi żeby kurier szybko dostarczył zamówienie i nie chcę szczególnie zawracać sobie tym wszystkim głowy