Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Kamerzysta

Recommended Posts

Raczę poszukać ofert na olx albo popytać wśród rodziny i znajomych czy mogą kogoś polecić. Na fb też dużo osób się reklamuje.

Jeśli nie masz opcji rekomendacji wśród rodziny czy znajomych proponuję zerknąć tu: http://www.filmy-wesele.pl/Katowice,miasto,videofilmowanie.html, na portal, który jest bazą osób, profesjonalistów, zajmujących się filmowaniem ślubów i wesel. To, co jest fajne to fakt, że od razu jest podana cena za usługę, więc możesz dopasować wykonawcę do posiadanego czy planowanego budżetu. Poza tym, każdy w opisie z reguły umieszcza informację o sprzęcie, na którym pracuje, a oferta wzbogacona jest o portfolio, które możesz przejrzeć. No i na koniec - masz możliwość filtrowania wyników, zatem to też usprawnia poszukiwania!

Ja wprawdzie nie kojarzę nikogo z Katowic, ale słyszałam, że [link usunięty] . Może warto jego zaangażować? Wszak Kraków to tylko 80 km.

Nie myślałeś może o czymś niestandardowym? Wiem, że teraz coraz popularniejsze staje się robienie filmów oraz zdjęć z lotu ptaka, za pomocą drona. Kiedyś miałam okazję oglądać jak wygląda tak przygotowany materiał i naprawdę efekt jest świetny. Trzeba tylko znaleźć profesjonalną firmę, która by się tym zajęła. Takie usługi można zamówić za pośrednictwem strony [link usunięty] Myślę, że dzięki temu mielibyście bardzo fajną, nieszablonową pamiątkę.

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym fotografem ślubnych, który będzie potrafił uchwycić najpiękniejsze momenty ceremonii. Osobiście polecam wam skontaktować się w tym celu z firmą http://fotooscar.com.pl/ Ich siedziba znajduje się na terenie województwa zachodniopomorskiego.