Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Aniaq2

pomysły na reklame

14 postów w tym temacie

Wybierając formę reklamy musisz zastanowić się jaka forma będzie dla Ciebie najskuteczniejsza. Teraz jest tyle możliwości dotarcia do nowego klienta, ze szkoda było by nie wykorzystac wszystkich nowoczesnych mozliwości. Kilka ciekawych propozycji znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ , firma bardzo się rozwija i potrafi stworzyć wspaniałe filmy.

Moim zdaniem najlepszy efekt aktualnie da kompleksowa kampania online-owa. Można zgłosić się do agencji, ktore taką komunikację intenerową w pełni dla klienta robią jeśli ten nie cuzje sie na siłach, aby robić to samemu.

Ja bym postawił na content marketing.

Buduje wizerunek eksperta, pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, generuje ruch na stronę i przekłada się na wyższą sprzedaż.

Dostarczanie użytkownikom wartościowej treści to przyszłość marketingu. Oczywiście wymaga czasu, pracy i zaangażowania, ale daje dobre efekty, choć w dłuższej perspektywie czasowej.

Jeśli myślimy o tej formie promocji, to warto ją urozmaicić. Może być to blog, kanał na YT, podcast. Możliwości jest naprawdę sporo. 

Ważne, aby te działania były prowadzone cyklicznie i urozmaicone.

Czyli jeśli prowadzimy bloga, to niekoniecznie cały czas musimy publikować tam artykuły. Warto zmienić formę i co pewien czas wstawić infografikę lub filmik. To nie znudzi odbiorców.

Dla każdego biznesu będzie lepsza inna forma reklamy. Przykładowo parę lat temu w firmie której pracowałem wykupiono reklamę na telebimach i pomimo ogromnego zasięgu nie przełożyło się to w żaden sposób na nowych klientów. Innej reklamy wymaga firma produkcyjna a innej pizzeria dowodząca jedzenie na telefon.

Dokładnie. Formę promocji warto dobrać do konkretnego biznesu, a przede wszystkim klientów. 

Młodzi ludzie inaczej się komunikują i gdzie indziej poszukują usług lub produktów niż osoby starsze.

Brak dokładnej wiedzy na temat klientów, ich potrzeb, kanałów komunikacji sprawi, że dość łatwo będzie można przepalić budżet reklamowy.

Ponadto poza samą reklamą istotne znacznie ma jej weryfikacja. Każda akcja marketingowa powinna być dokładnie przeanalizowana, co także zwiększy skuteczność dotarcia do konkretnej grupy docelowej. 

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Zależy jaki biznes. Jak ktoś działa tak jak ja lokalnie to warto też zainwestować w tradycyjną reklamę. Wiadomo profil na FB warto mieć, żeby informować np. o aktualnych promocjach. A lokalnie to np. porozwieszać banery, żeby klienci wiedzieli, że taka firma istnieje i gdzie jest. Ja chciałem jakąś nietypową grafikę, żeby zaciekawić klienta. Długo szukałem i z polecenia zglosilem się do copypoint w Gnieźnie. Drukarnia bardzo fajna, do projektu podeszli bardzo poważnie i staneli na wysokości zadania. A baner jakościowo bardzo dobry, druk zresztą też.

najlepszą reklama obecnie jest strona internetowa i media społecznościowe. Przecież każdy z nas najpierw sięga do internetu , szuka czyta opinie i wybiera.

Ja zastanowiłabym się na zatrudnieniem osoby zajmującej się całym SEO. Taki człowiek na pewno będzie wiedział jak rozreklamować naszą firmę. 

Promowanie firmy w sieci jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie, ale nie zapominajmy o starej dobrej reklamie,  jak  gadżety z logo firmy.  To szczególnie ważne dla pozyskania lokalnej klienteli. W A3extra błyskawicznie wydrukować można np. ulotki czy kalendarze. Jest to przydatne szczególnie przydatne na samym początku działalności, żeby zwyczajnie dać się poznać w okolicy, a za pozycjonowanie wziąć się swoją drogą.

Ja swoją firmę reklamuję za pomocą ulotek z drukarni A3Extra. Wcześniej nie przypuszczałam, że tak jest ale wybór dobrej drukarni ma znaczenie. Odkąd współpracuję właśnie z tą, do mojej firmy wciąż przybywa klientów. A wszystko dzięki ciekawym i dobrze wydrukowanym ulotkom.

Może zastanówcie się nad nakręceniem reklamy filmowej, która będzie się wyświetlać na waszej stronie, na YouTubie oraz w innych miejscach. Polecam wam skontaktować się z  http://www.imperiafilm.com/  Oni zajmują się produkcją filmów reklamowych i korporacyjnych.  

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0