binkow

Firma sprzątająca

Recommended Posts

Firma zajmująca się sprzątaniem jest dobrym pomysłem na biznes. Potrzebny jest tylko odpowiedni sprzęt do jej prowadzenia. Różnego rodzaju maszyny sprzątające można znaleźć na www.bkfwarszawa.com.pl Po za sprzedażą, prowadzą też wynajem maszyn.

cześć firma sprzątająca to naprawdę poważny i rozsądny biznes ale nie wyobrażam sobie prowadzenie takiego biznesu bez odpowiedniego sprzętu w firmie www.cleanmed.com.pl   dostaniecie naprawdę porządne odkurzacze profesjonalne, maszyny, chemię profesjonalną i inne niezbędne rzeczy do prowadzenia takiego biznesu

Firma sprzątająca musi być wyposażona w środki do higieny i utrzymania czystości, które są dobre i tanie. Polecam wam hurtownię www.majpol.com.pl, która zajmuje się sprzedawaniem takich produktów. Zamawiam środki czystości od nich do swojej firmy i mogę potwierdzić, że mają produkty wysokiej jakości.

Myślę, że to świetny pomysł - tym bardziej, że społeczeństwo się rozleniwia, co oznacza, że z usług firm tego typu korzystać będzie coraz więcej osób. Chcąc założyć działalność tego typu, trzeba zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz preparaty, przy pomocy których będziemy w  stanie utrzymać czystość. Można je nabyć między innymi tutaj: https://www.leifheitsklep.pl/

Jeśli faktycznie zależy Ci na tym, aby Twoja firma była kojarzona z fachem i profesjonalizmem - postaw na produkty, dzięki którym działania będą skuteczne. Ręczniki papierowe i czyściwa przemysłowe z oferty http://duncan-papier.pl/ na pewno okażą się niezastąpione przy usługach sprzątania, jakie będzie świadczyć Twoja firma.

Jako kierownik hurtowni artykułów spożywczych, nie mogłem sobie poradzić z firmami sprzątającymi. Czystość w pomieszczeniach magazynowych pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero firma www.somi.pl doprowadziła pólki i podłogi magazynowe do właściwego stanu. Firma dba o czystość i porządek regularnie i dokładnie.

Kiedyś zatrudniałam sprzątaczkę do prowadzenia porządków w mojej przestrzeni biurowej, ale dostałam wycenę kosztów z firmy sprzątającej i okazało się, że profesjonalna  firma będzie kosztowała mnie mniej! SZOK! Weszłam na portal hojoclean - https://www.hojoclean.pl/warszawa i zamówiłam interesującą mnie usługę dobraną do moich potrzeb i oczekiwań. Jestem tak zadowolona, że poszerzyłam usługę na sprzątanie domu. Jestem zachwycona.

Firma sprzątająca to niegłupi pomysł na biznes. Teraz wiele prywatnych osób i firm korzysta z takich usług :)

Nalezy jednak pamietać, że nie można otworzyć dobrej, PROFESJONALNEJ firmy sprzątającej bez dobrego sprzętu i środków czystości. W tej pierwszej materii Ci nie pomogę, ale mogę Ci polecić dobre środki czystości - wiem, że u nas w hotelu dziewczyny, które sprzątają obiekt, chwalą sobie produkty SauberLab. Mają też fajne poradniki dotyczące sprzątania i tego, jak usuwać trudne plamy. Ja akurat podaje linka do tekstu na temat usuwania tłustych plam, ale jest tego o wiele więcej! http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/

W Szczecinie miałam do czynienia ze świetną firmą sprzątającą biurowiec, w którym pracuje.

Firma www.emkaserwis.com.pl została wynajęta po wielu nieudanych próbach współpracy z innymi firmami. Teraz zarówno szefostwo, jak i wszyscy pracownicy są zadowoleni. Mamy czysto i schludnie, wszędzie pachnąco. Z pracownikami tej firmy dogadujemy się świetnie, zawsze są uśmiechnięci i nie stwarzają żadnych problemów.

Wskazane jest, abyś zaopatrzył swoją firmę wraz z pracownikami w profesjonalne środki czystości oraz automaty czyszczące. Jednym z moich biznesów jest właśnie firma sprzątająca w związku z czym mogę Ci polecić co nieco. Jeśli chodzi o maszyny to korzystam m.in z No Touch Cleaning oraz Omni Flex od Kaivac. Alkaiczne i kwąsne środki czyszczące a także środki dezynfekujące oraz do mycia podłóg to Sanego. Wszystko kupuję od https://activebrand.com.pl/ . 

Ja mam mobilną myjnie parową od GreenSteamu. Używam Optimy DMF. Początkowo czyściłem tylko auta. Teraz mam przeróżne zlecenia- kina, biura. Uważam, że to super inwestycja. Spora różnorodność w zleceniach, praca nigdy się nie znudzi. A maszyną operuje się super i bardzo łatwo. 

Firma sprzątająca, to na pewno dobry pomysł na interes. Warto jednak zajrzeć do konkurencji, do ich ofert. Możemy wtedy poszerzyć nasze usługi o coś niebywałego, czego jeszcze nie ma. Zerknij sobie np. na http://impuls24.pl/. To firma sprzątająca, która na rynku działa już 35 lat. Zajmują się także inną branżą, lecz sprzątanie jest u nich od lat. Otóż obecnie ofertę sprzątania mają naprawdę ciekawą. Oprócz typowego sprzątania w ich ofercie jest też odśnieżanie dróg i dachów, usługi polimeryzacji posadzek oraz wiele innych. 

Zaopatrzenie firmy, jak i również pracowników w profesjonalne środki czystości to obowiązek, jeśli zależy nam na świadczeniu faktycznie profesjonalnych usług.  Sam jestem właścicielem tego typu firmy i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest postawienie na jakość.  Chemia niemiecka, profesjonalna a nawet sprzęt do sprzątania zawdzięczamy https://hurtowniachemiczna.com/ .  Artykuły z ich oferty sprawiły,  że w okolicy jesteśmy nazywani profesjonalistami. :)

Wszystkim z Kielc i okolic mogę polecić firmę sprzątającą www.tab-pure.com.pl Zajmują się sprzątaniem mojego biura wewnątrz oraz myciem jego elewacji na zewnątrz. Swoją pracę wykonują bardzo dokładnie, więc warto się do nich zgłosić.

Firma sprzątająca może i jest opłacalnym biznesem,ale pozyskanie klienta to już inna sprawa w szczególności jak są klienci którzy chcieliby mieć posprzatane na błysk ale najlepiej mało zapłacić albo w ogóle,więc tacy "klienci "powinni w ogłoszeniach pisać "Szukam firmy sprzątającej....tanio lub za darmo "!!!! A przecież sprzątanie to też ciężka praca!!!! Takie firmy sprzątające też przecież muszą zarobić żeby kupić profesjonalne środki czystości,sprzęt itd opłacić pracowników itd itp! Także potencjalni klienci powinni szanować pracowników z takiej firmy i ich czas który poświęcają by posprzątać na tak zwany "błysk " A jaka płaca taka praca!!!!!                                                                          P.s. Ale tak w firmie sprzątającej najważniejsze są profesjonalne środki czystości,sprzęt aczkolwiek można go też wynająć,kochać to co się robi i umieć to robić.Ale i tak uważam że najgorzej mają firmy sprzątające które dopiero zaczynają,bo klienci raczej nie chcą brać takich firm twierdząc że nie mają doświadczenia itd,no i jeśli chodzi o ceny to też kiepsko,bo klienci kręcą nosami bo za drogo itd a przecież za np: biuro które ma ponad 3000m2 nie weźmie się 1000-1500zł za sprzątanie,bo się człowiek umeczy nie oszukujmy się,no ale dla klienta to nawet te kwoty to za drogo,niestety!!!Także trzeba zdobyć najpierw pierwszych 3 klientów potem powinno już być tylko lepiej :-)