interno

drukarnie internetowe

Recommended Posts

Ja korzystam dosyć regularnie, drukujemy sporo ulotek, zobacz sobie na przykład http://letica.pl/oferta/ulotki/, akurat z nimi współpracuje chyba najczęściej i nie narzekam.

Ja praktycznie na co dzień mam styczność z drukarnią , która robi etykiety online http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ . Taka forma jest wygodniejsza i daje możliwość znalezienia najlepszej oferty, bez ograniczania się tylko do lokalnych propozycji

Drukarnię wybrac nie jest trudno ale nie wszystkie świadczą kompleksowe usługi takie jak np bigowanie (ułatwia składanie papieru). Jeśli potrzebujecie takich usług to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Megalak http://megalak.pl/bigowanie-tloczenie.html . Wykonują usługi na papierze jak i na kartonie.

Drukarnie internetowe mają tę zaletę na stacjonarnymi, że wszystko można załatwić przez internet, z domu, czy biura - to spore udogodnienie. Nie można też zapomnieć o niższych cenach wydruku - przy większych ilościach materiałów robi się z tego spora kwota. Sprawdźcie choćby tą drukarnię internetową  [link usunięty]  - ma dość niskie stawki, a wydruki są bez zarzutu, na plus także szybka wysyłka.

Ja od dawna korzystam z usług drukarni internetowej http://www.lemongrass.com.pl Mają bardzo szeroki zakres usług. Zawsze otrzymuję od nich to czego potrzebuję, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Polecam drukarnię Labcreation, zamawiamy u nich wszelkie materiały reklamowe, kompleksowo nas w tym zakresie obsługują już od dłuższego czasu :) Mają w zasadzie nieograniczone możliwości, wszystko można zrealizować dzięki temu w jednym miejscu. Zamawia się przez stronę  [link usunięty] , także tą drogą przesyła pliki, a odbiór jest w Twojej firmie - kurier dostarcza :) 

Teraz to już większość osób korzysta z drukarni internetowych. Jest to niesamowita oszczędność czasu, ale również i pieniędzy z tego względu, że mają one bardzo atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Godna polecenia jest Diamond-Druk [link usunięty] , która oprócz wysokiej jakości usług oferuje również wysokie rabaty i darmową dostawę. Mają ogromny asortyment, a w ofercie ponad 100 tysięcy konfiguracji produktów. Znajdziesz więc tam wszystko, co potrzebujesz.

Dnia 4.02.2017 o 18:09, Sayosa napisał:

Drukarnię wybrac nie jest trudno ale nie wszystkie świadczą kompleksowe usługi

Właśnie cały sęk w tym, że trudno wybrać. Bo oferta jest szeroka, tylko z jakością wykonania różnie bywa. Ja do listy zaufanych mogę dorzucić [link usunięty] , bo o ile znam tańsze, to kiedy trzeba wydrukować coś, czym będzie można się pochwalić przed klientem, to w tym przypadku mam pewność, że jakość będzie odpowiednia.

Dnia 28.01.2011 o 16:08, Marcinek napisał:

Problemy pojawiają się, kiedy jest wydrukowane źle.

Dokładnie. To częsty problem...

Zgadzam się, drukarni jest wiele, wiele przedstawia się jako kompleksowy dostawca, ale często niestety są problemy - np. jakość druku pozostawia wiele do życzenia... Powiem tak - wg mnie, jak się ma sprawdzonego kontrahenta, w tym przypadku drukarnię, to warto się jej trzymać. Ja korzystam z drukarni Labcreation i jestem zadowolona zarówno z jakości druku, jak i z czasu realizacji zamówienia, obsługi i cen. Nie ma żadnego aspektu, na który mogłabym narzekać. I to chyba definiuje dobrą współpracę właśnie :)