Zaloguj się, aby obserwować  
Selly-pl

Oprogramowanie sklepu internetowego

Recommended Posts

Prowadząc sklep internetowy na pewno należy go podpiąć pod sprawdzony system płatności internetowych, teraz większa część klientów dokonuje płatności online dlatego warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom a przy tym zapewnić 100% bezpieczeństwa takich transakcji. Zerknij sobie na stronę https://www.przelewy24.pl/, współpracują z wieloma bankami, mają specjalnie przygotowane moduły na e-sklepów.

Jeśli chcesz założyć dobry sklep internetowy, który daje potężne możliwości dostosowania pod siebie to polecam shopera oraz prestashop. Najlepiej mieć wersję serwerową, dzięki której informatyk ma dostęp do wszystkich plików. Wersje abonamentowe nie zdają egzaminu, mimo, że na pierwszy rzut oka wydają się tańsze. To tylko złudzenie. Każda zmiana będzie kosztowała i to słono.

Każde z rozwiązań czy to sklepy oparte o rozliczenie SaaS czy Open Source mają swojej plusy i minusy. Prze ich wyborem trzeba sobie przemyśleć co będzie dla nas lepsze, porozmawiać z osobami które korzystają z takich rozwiązań zapytać ich wady i zalety oraz porozmawiać z agencją reklamową jakie rozwiązanie doradza Ci do Twojego biznesu. 

Polecam Prestashop czy to wersja 1.6 czy 1.7, bardzo dobre oprogramowanie. Instalacja banalnie prosta, warto jednak zlecić to jakiejś agencji, która wykona szatę graficzną i skonfiguruje podstawowe moduły. Prestashop polecam tez dlatego że posiada mnóstwo gotowych rozszerzeń, darmowych i płatnych.

A czy ktoś korzysta może z integracji płatności walutowych od Cinkciarza? Ostatnio wyświetliła mi się reklama CinkciarzPay i zastanawiam się nad zintegrowaniu dodatkowo takiego systemu. Ciekawy jestem jednak opinii. 

Ja widziałam Cinkciarza w systemie płatności na PlusBus.pl, ale nie korzystałem z tej formy, bo płacę w PLN. Ale może napisz na czacie i zapytaj jak to wygląda i jak wygląda współpraca. Taka możliwość płatności walutowych jak przyjmujesz płatności z zagranicy może być ciekawym rozwiązaniem. Ciekawe też jakie są prowizje.