gusia300

Reklama sklepu internetowego

Recommended Posts

W przyszłości zamierzam założyć sklep internetowy z żywnością dla maluszków. Wiem, że na pewno mailing, pozycjonowanie strony, ale może znacie jakieś dobre sposoby żeby zachęcić klientów do zakupu. Myśle aby do zakupu dorzucić mały gratis co o tym sądzicie?

Ostatnio cieszą się dużą popularnością różne konkursy. Masz zamiar otworzyć sklep internetowy to może zorganizujesz konkurs dla swoich klientów. Osoby, które coś zamówią w twoim sklepie będą mogli brać udział w konkursie. Takim łatwym konkursem może być umieszczanie zdjęć swoich pociech, gdyż jest to sklep dla dzieci więc klienci na pewno mają zdjęcia swoich pociech.

Dużo kupuje w takich sklepach internetowych a znajduje je poprzez banery na portalach, na których są prezentowany artykuły dla dzieci i niemowląt. Młode mamy często przeszukują internet w poszukiwaniu rad i artykułów dla niemowląt więc natrafiają na te reklamy. Mozna również zareklamować taki sklep na forach o dzieciach tam dużo mam zagląda.

W przyszłości zamierzam założyć sklep internetowy z żywnością dla maluszków. Wiem, że na pewno mailing, pozycjonowanie strony, ale może znacie jakieś dobre sposoby żeby zachęcić klientów do zakupu. Myśle aby do zakupu dorzucić mały gratis co o tym sądzicie?

Gratis zawsze jest dobry i zawsze działa. To samo tyczy się promocji, przecen.

Co do reklamy sklepu:

na początek reklamy Google AdWords

porównywarki cen.

Gratis pewnie przyciągnie klientów jak również oferta wyprzedaży:) Pomysł z konkursem tez jest dobry nawet widziałam w jakimś sklepie taki pomysł. Mamy na tej stronie mogą umieszczać zdjęcia swoich maluszków aby się pochwalić. Przede wszystkim dobra reklama i na pewno zdobędziesz klientów. Powodzenia

Dobra reklama i dobry tani towar. Na rynku jest bardzo duża konkurencja z takim typem sklepu więc musisz sie postarać aby zdobyć klientów. Może pomyślisz nad konkurencją z dostawą towaru. Z czego się orientuje ludzie na to zwracają dużą uwage.

Oprócz reklamy, która jest podstawą to trzeba pomyśleć nad chwytami, które przyciągną klientów. Może to być przesyłka gratis, tylko ten sposób nie będzie dla Ciebie zbyt opłacalny. Może lepiej zrobić taką niby wyprzedaż to zawsze działa.

Baner to najstarsza i ciągle popularna forma internetowej reklamy. Baner taki położony jest przeważnie centralnie na górze strony. Po kliknięciu myszką banera otwierana jest witryna produktu lub reklamodawcy. Myśle że to dobry sposób reklamy sklepu internetowego.

O tym banerze pomyśle musze tylko poszukać w internecie ile by to kosztowało. Jak mi się już uda otworzyć ten sklep, a mam nadzieje że tak, to na początek do zakupów będę dokładać jakiś miły gratis. Lepsza by była przesyłka gratis ale to są duże koszty :P

Sklep internetowy jest bardzo dobrym pomysłem, jednak musi on się wyróżniać, aby przyciągnąć Klienta. Musi być ciekawie wykonany, przejrzysty oraz zawierać szczegółowe opisy produktów oraz warunków zawarcia transakcji. Branża właściwie może być każda. Trzeba tylko przyciągnąć Klienta, co nie powinno być trudne, jeśli się np. posiada wysokiej jakości towar i sprawnie obsługuje zamówienia.

Baner to najstarsza i ciągle popularna forma internetowej reklamy. Baner taki położony jest przeważnie centralnie na górze strony. Po kliknięciu myszką banera otwierana jest witryna produktu lub reklamodawcy. Myśle że to dobry sposób reklamy sklepu internetowego.

Rzeczywiście banner jest popularną formą reklamy, ale z tego co się orientuję to jest on jedną z najmniej skutecznych form. Wiadomo, lepsze to niż nic.

Poza tym można również stosować rabaty cenowe dla stałych klientów, żeby ich zatrzymać na długi czas w swoim sklepie.

[link usunięty] , którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , dodatki... z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. Światowe marki [link usunięty] , YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [link usunięty] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [link usunięty] i przekonaj się. Modny [link usunięty] .

[link usunięty] , którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , dodatki... z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. Światowe marki [link usunięty] , YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [link usunięty] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [link usunięty] i przekonaj się. Modny [link usunięty] .

Gratis napewno nie zaszkodzi a może sprawić że klient powróci bo w innych sklepach nic extra nie dostał. Pomyślał bym o dobrej logistyce tzn o szybkości realizowania przesyłki im szybciej tym oczywiście lepiej. No i sposobie opakowania produktów. Najlepiej z jakimś elementem który będzie przypominał z którego sklepu zostały zamówione poprzednie produkty. (Taśma z logiem i adresem, karton z logiem itp.)

Gratis ale taki który będzie się kojarzył ze sklepem, np jakaś smycz z logo firmy, czy brelok. Jednak radzę się skupić na internetowej reklamie, to ona przynosi obecnie najlepsze efekty

[link usunięty] , którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] , dodatki... z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. Światowe marki [link usunięty] , YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [link usunięty] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [link usunięty] i przekonaj się. Modny [link usunięty] .

hahahaha

ale SEOOOOOOOOO buhahaha pozdrawiam wiesz ze to nic nei daje ??

[link usunięty]

Dobra strona internetowa plus pozycjonowanie to rzecz oczywista. Z promocją warto uderzyć w media społecznościowe, portale dla mam, portale rodzinne, adtaily (na początek kampania 2 tygodniowa na wybranych serwisach).

Trzeba się zastanowić czemu ludzie mieliby u Ciebie kupować. Po prostu: dobra obsługa klienta, przyzwoite ceny (niekoniecznie najniższe), no chyba, że sklep dla snobów - wtedy ceny koniecznie wysokie ;P i najlepiej to coś.

Ja bym stworzył [link usunięty] i pisał na nim o nowościach w branży (żeby mamy wiedziały co kupić), porady (dla tych mam, które się nie znają jeszcze), itp. Wtedy klientki będą stale przychodziły na bloga i będą stałymi klientkami :)

Zobacz jak stworzyć [link usunięty] .

Trzeba się zastanowić czemu ludzie mieliby u Ciebie kupować. Po prostu: dobra obsługa klienta, przyzwoite ceny (niekoniecznie najniższe), no chyba, że sklep dla snobów - wtedy ceny koniecznie wysokie ;P i najlepiej to coś.

Ja bym stworzył http://emarketing.krawczykowski.net.pl/50/blog-firmowy-pokaz-internautom-ze-jestes-ekspertem-i-zwieksz-swoja-sprzedaz/ i pisał na nim o nowościach w branży (żeby mamy wiedziały co kupić), porady (dla tych mam, które się nie znają jeszcze), itp. Wtedy klientki będą stale przychodziły na bloga i będą stałymi klientkami :)

Zobacz jak stworzyć http://magnesnainternautow.pl/.

Efekty przynosi pozycjonowanie i marketing społecznościowy. Bardzo duże znaczenie ma również jakość grafiki na stronie. Kiepskim serwisem nikt się nie zainteresuje - sami się postawcie w roli kupującego. Najlepiej takie sprawy zlecać na zewnątrz. U nas zajmuje sie tym agencja Funkymedia - efekty są lepsze od oczekiwanych i to dla nas kluczowe. Budżet na promocję co kilka miesięcy powiększamy, bo się opłaca.

Sklepy internetowe pozycjonuj się przede wszystkim na długi ogon (dzięki temu docieramy do niszowych ale zdecydowanych na zakup grup internautów), połączenie tego z marketingiem społecznościowym i szeptanym daje naprawdę bardzo dobre rezultaty.

--------------------

http://www.apogeum.net.pl

taki biznes sam w sobie moze sie reklamowac chocby przez profesionalna i schludna strone internetowa. firma [link usunięty] moze ja wykonac w gratisie jesli zdecydujesz sie na zakup rocznego hostingu w cenie 40 zl. wydaje mi sie ze jest to spora oszczednosc, bo wiadomo ile dzis taka strona kosztuje.

Reklama musi być wielowątkowa, opierać się na wielu filarach. Nasza http://www.visualmedia.pl stosuje nieszablonowe podejście do reklamy w internecie co przekłada się na wysoką oglądalność promowanych stron.

W tego typu branży wydaje mi się, że serwis społecznościowy po podstawa tym bardziej, że na fb jest mnóstwo stron dla matek z dziećmi, które lubią czytać i szukać jakichś nowych rzeczy dla swoich pociech, dlatego warto to dobrze poprowadzić. Natomiast sam sklep musi być intuicyjny i mieć ładną szatę graficzną.