Zaloguj się, aby obserwować  
linka

pizze na telefon

Recommended Posts

A co myślicie o pizzeri, ale tylko na telefon była by dostępna. Czy taki biznes ma szanse zaistnieć w średnim mieście. Wiem że w dużych są firmy, które tym się zajmują, ale w moim mieście takich usług nie ma.

Hej

Jeżeli w twoim mieście nie ma takich usług to czemu nie, warto spróbować. Teraz zimą nie bedzie się chciało wychodzic z domu, a wieczorami pewnie nie jedna osoba sobie zje pizze:)

Własnie że nie ma są dwie normalne pizzerie, w których oczywiście że można zamówić pizze na telefon ale długo na dowóz trzeba czekać. Myśle że w takiej specjalnej pizzeri na telefon transport wyglądałby szybciej bo nie trzeba było by obsługiwać klientów na miejscu, co wiadomo oni są ważniejsi i dlatego im szybciej się szykuje.

Pomysl Twój jest bardzo dobry i realny.

Aby jednak zacząć z tym biznesem musisz:

Robic pizze bardzo dobrą i smaczną oraz cenna żeby tez była przystepna.

Na początek trzeba zainfestować w reklame i być cierpliwym bo raczej klientów na star nie bedziesz mieć.

Jak będzie dobra pizza to i klientów bedziesz mieć dużo. Oprócz że musi byc ona smaczna liczy się cenna, na początek lepiej nie dawaj zbyt dużych cenn albo zaproponuj jakieś gratisy. Przy zamówieniu 2 szt pizzy napój gratis :P

W sumie pomysł nie jest zły i ma szanse na powodzenie.

Gość rgp

Liczy się pierwsze wrażenie, a najlepszą reklamą jest rekomendacja pocztą pantoflową. Pamiętaj, że ludzie muszą jeść, a tylko Ty możesz ich najlepiej nakarmić :)

Zgadzam się pierwsze wrażenie jest najważniejsze jak klienci będą zadowoleni z obsługi to na pewno zareklamuja pizzerie swoim znajomym. Na początek trzeba wytężyc siły aby wpadek było jak najmniej i klient był przede wszytskim zadowolony.

Brak lokalu (jeśli mimo to masz gdzie pizzę przygotować) może pomóc w zbijaniu kosztów, a tym samym - ceny. W tej branży ceny, jak mi się wydaje, ma to spore znaczenie - chcesz działać w średnim mieście, a i pizzę zamawiają, jak mi się zdaje, zwykle ludzie młodzi, studenci imprezowicze etc.

W czasach studenckich byłem stałym klientem takiej właśnie raczkującej pizzerii - mieli bardzo atrakcyjne ceny i bardzo przykładali się do realizacji zamówienia. Odszedłem do konkurencji po roku czy dwóch - gdy zmienili cennik...

Najtrudniejszy będzie, z pewnością, początek. Potem już jedna pani drugiej pani... ;)

A co myślicie o pizzeri, ale tylko na telefon była by dostępna. Czy taki biznes ma szanse zaistnieć w średnim mieście. Wiem że w dużych są firmy, które tym się zajmują, ale w moim mieście takich usług nie ma.

Aktualnie powstaje coraz więcej tego typu lokali. Moim zdaniem jest to dość dobry pomysł niemniej ludzie coraz cześciej zamawiają pizzę właśnie przez internet.

Twoje istnienie będzie zależało na przykład od portali typu skubacz: http://www.skubacz.pl/pizza/warszawa - tutaj masz wybór pizzeri warszawskich. Jak widzisz coraz więcej ich się ogłasza tak więc ludzie z tego korzystają.

Zastanów się nad tym.

niestety ale @up ma racje. każda pizzeria jaka znam działa na telefon.

aby się przebić to nie wiem ale musiał byś mieć naprawdę duża reklamę.

no i oczywiście poczta pantoflowa niema lepszej reklamy :)

w sumie moze jakiś program partnerski miałby szansę.

Dobry pomysł, zwłaszcza jeśli będziesz mieć dobrą, naprawdę dobrą pizze.

Totalnie się nie zgadzam. Podpisuję się pod tymi co są na "nie". Pizzeria pizzerię pogania. Tak wygląda Polska. Myślę, że nie masz szans z sieciówkami.

A ja właśnie obserwuję jak kolejne pizzerie świetnie sobie radzą. Dobry pomysł na wystrój i pizzę, a może się udać. Akurat jeśli chodzi o pizzerie, to siecówki stają sie coraz mniej popularne

Totalnie się nie zgadzam. Podpisuję się pod tymi co są na "nie". Pizzeria pizzerię pogania. Tak wygląda Polska. Myślę, że nie masz szans z sieciówkami.

Niekoniecznie, niektórzy klienci nie lubią sieciówek i wolą właśnie małe rodzinne knajpki.

Nie wiem czy z samej pizzy na telefon wyżyjesz,może być to ewentualnie tylko forma dorobienia sobie,ale nic poważnego. Tutaj warto byłoby przyłączyć się do już istniejącej sieci ktyóra ma pozycję na rynku.

Pizzeri jest dużo ale jak będzie to dobra pizza to bez problemu znajdą się klienci. Można by powiedzieć że pizzę każdy lubi więc i ta nowa powinna odnieść sukces.

Pizza na telefon szczególnie pizza nocna gdzie konkurencja śpi, sam zamawiałem często jeszcze mieszkając w akademiku w Szczecinie (zobaczcie w jakich godzinach pracuje pizzeria w weekendy piątek i sobota do 3:00 - [link usunięty] )

No cóż sam kiedyś myślałem o takim biznesie.