Zaloguj się, aby obserwować  
dann

Firma kurierska

Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad wyborem firmy kurierskiej. Po przejrzeniu kilku firm jestem zszokowany cenami przesyłek. Możecie mi doradzić którą firmę wybrać. Może macie jakieś doświadczenia z firmami kurierskimi.

Jak wygląda taka współpraca z firmą kurierską?

Będe wdzięczny za informację.

Ja polecam DHL lub GLS. Korzystałem z ich usług i wszystko było oki. Paczka dotarła w dobrym stanie ale słyszałem o nich i złe słowa. Widocznie miałem szczęscie że wszystko sprawnie zostało zrobione i nie mieli wpadki. Zajrzyjcie na ich strony i porównajcie jakie mają cenny bo są one zależne od wagi paczki.

Na naszym rynku jest duży wybór przewoźników, mniejszych i większych. Nie polecam firmy GLS bo miałam z nimi nieprzyjemną sytuacje. Natomiast polecić mogę UPS, zawsze terminowo i bez zastrzeżeń. Natomiast moja firma, w której pracuje korzysta z usług Masterlinka i też są zadowoleni.

Wczoraj wysłałam paczke firmą DHL, sprzedałam dośc dużą rzecz na allegro i bałam się wysłać pocztą polską. Jak na początek firma nie wzbudziła u mnie rzadnych negatywnych odczuć. Umówiłam się z kurierem, przyjechał punktualnie jeszcze zadzwonił żeby się upewnić.

Troche odswieżę wątek, ale wierzę, że ta informacja może się komuś przydac a mianowicie.

jesli kiedykolwiek będziecie jeszcze potrzebowali skorzystać z usług kurierskich to poelcem firmę AIN. Kompetentni, docierają na czas, a ponad to usługi świadczą taniej niż UPS.

Kilka razy zdarzyło mi się być niezadowolonym z firmy kurierskiej, a ta mnie jeszcze nie zawiodła, a korzystam z ich usług często.

Mnie też się zdarzyło kilka razy, że moje doświadczenia z firmą kurierską. A dość często wysyłam różne przesyłki za pomocą kuriera. Muszę sprawdzić tą firmę AIN. Skoro mówisz, że ich usługi są tańsze niż UPS. W kontaktach z firmami kurierskimi chyba najważniejsze jest to, żeby kurierzy byli kompetentni, a mnie niestety się zdarzyło, że paczki zaginęły gdzieś po drodze.

Mi się nie zdarzyło, żeby cokolwiek zginęło, ale wielokrotnie czekałem na przesyłkę zdecydowanie za dużo i długo.

AIN przyszło na ratunek.

Podoba mi sie ich opcja kalkulatorka na stronie.

Wybawienie i zbawienie.

Właściwie to jestem zadowolony z firmy z którą współpracuję, ale sprawdzę też tę AIN. Skoro mówicie, że są tańsi to może warto. Co to za opcja z tym kalkulatorem? Podrzucicie więcej informacji na ten temat?

Jak jest z szybkością przesyłek?

Witam wszystkich, trudno chyba stwierdzić, która firm jest najlepsza. Raczej radziłabym się kierować w stronę pytania która firma jest najlepsza w mojej konkretnej sytuacji - bowiem ceny zależą przecież od wielu czynników. natoamiast co do ogólnych info znalzałam ciekawe zestawienie cenników na strone pocztowokurierski może się przyda. Pozdr dla wszytskich

Owszem, trzeba dostosowywać kuriera dos woich potrzeb, ale nie zawsze mamy na to czas i mozliwosci, dlatego najlepiej mieć jedną sprawdzoną firmę, której nie boimy sie powierzyć naszego zamówienia.

Co do tumaczenie mechanizmu działania kalkulatora to warto wejsć na tę strone [link usunięty] i rozgryźć go samemu. Jest prosty jak drut, więc z pewnoscia od razu osoba zainteresowana złapie o co chodzi.

Mój ojciec zwykł mawiać, że coś jest proste jak meter sznurka w kieszeni :D

Sprawdziłem ten kalkulator i rzeczywiście bardzo prosty, intuicyjny. Poczytam jeszcze trochę opinii na ich temat i może się na nich przerzucę. Ceny widzę, że rzeczywiście mają konkurencyjne.

To fakt- AIN ma naprawdę bardzo fajne ceny. W tym momencie chyba najkorzystniejsze na rynku. To się nazywa "mocny argument za":)Jestem zdania,że na korzystaniu z usług kuriera wychodzi się naprawdę dobrze.Paczki przychodzą na czas , ceny przystępne-same plusy. No i nie czeka się w kolejkach jak na przykład na PP

A zdarzyło wam się doświadczyc jakichs nieprzyjemności ze strony kurierów czy poczty polskiej?

Podobno jest to na porzadku dziennym, tyle sie o tym czyta i słyszy wszędzie.

jakie są wasze doświadczenia?

Z kurierami nie miałem jeszcze żadnych problemów. Czasem tylko przesyłka była nieco droższa niż miało być na początku, ale to chyba tez nie ich wina do końca, tylko osoby która wysyłała paczkę (źle określiła koszty przesyłki). Z pocztą zdarzało mi się czekać ponad dwa tygodnie na paczkę :/ - a to nie było fajne. A raz paczka przyszła gdzieś chyba po miesiącu :/ już jej nie odbierałem bo zdążyłem w tym czasie zamówić jeszcze raz i odebrać paczkę od kuriera.

TYLKO LEGALNA DAROWIZNA!!!

[link usunięty]

Poznaj Sekret Wypłat z Piątej Głębokości

# Korzyści finansowe uzyskujesz dzięki DAROWIZNOM

# TY promujesz za pomocą Twojego linku referencyjnego Program Partnerski „Piąta Głębokość Twoich Finansów” i budujesz na stałe strukturę partnerów.

# Partnerów lokujesz sam w Twoim zespole według algorytmu matrycy trójkowej.

# 17 zł DAROWIZNY wpłacane są jednorazowo w 1 ETAPIE na Twoje Konto Bankowe lub adres zamieszkania.

# Twój SUKCES FINANSOWY spowodowany jest przez DAROWIZNY przychodzące z Piątej Głębokości Twojej Struktury Partnerskiej, co zapewnia wielokrotne większe wpływy w stosunku do ewentualnych wpłat od bezpośrednio zarejestrowanych Partnerów z Twojego linku referencyjnego.

[link usunięty] - -wejdź i sprawdź!!!

Super Plan

Jeśli zarekomendujesz 3 osoby W PIERWSZYM TYGODNIU i one zrobią to samo, a dalej kolejni partnerzy powtórzą tą promocję, to otrzymasz znacznie więcej wpłat:

1 głębokość tylko 3 osoby

2 głębokość tylko 9 osób

3 głębokość tylko 27 osób

4 głębokość tylko 81 osób

5 głębokość tylko 243 osoby

243 osoby, które wpłacą na Twoje konto:

243 x 17 zł = 4 131 zł

Super Doładowanie Twojego Konta!

…i możesz je osiągnąć w 5 tygodni.

[link usunięty] -wejdź i sprawdź!!!

Też korzystam z usług AIN, trzeba przyznać, że są kompetentni i odpowiedzialni. Paczki w terminie, nawet te zza oceanu, łatwe do obliczenia koszty (mechanizm na stronie) i dbają o paczki, które przewożą. Nie zdarzyło mi się od nich dostać zniszczonej paczki (nie będę wspominał ile razy poczcie polskiej się to zdarzyło)

Ja korzystam z Grupy Przewozowej. Moja [link usunięty] jest w ich rękach od niedawna i póki co wszystko bez zarzutów. Mogę szczerze polecić - [link usunięty] - Grupa Przewozowa.

Cennik Firmy AIN rzeczywiście wygląda fajnie. Bardzo spodobało mi się że ja stronie można sobie obliczyć koszt przesyłki. Jeszcze nie korzystałem z ich usług ale w najbliższym czasie jak tylko będę miał coś do wysłania ich wypróbuję.

Wysyłam paczki na terenie Polski i za granicę i zawsze korzystam z usług globkuriera https://www.globkurier.pl/przesylki-info/gls-kurier.html Towar dochodzi do klientów na czas i jest zawsze w stanie nienaruszonym. Jak rozmawiam ze znajomym i dowiaduję się, jakie problemy ma czasem jego firma z kurierami, to mi włosy stają dęba. Współpraca z profesjonalną firmą kurierską to podstawa budowania pozytywnych relacji z klientami, zdobywanie nowych dzięki tym którzy zadowoleni z usług, polecają innym i tak dalej. Negatywnej opinii bardzo ciężko się pozbyć, więc trzeba wybierać najlepszych.

Niezależnie, czy przesyłka ma być na terenie Polski czy Unii Europejskiej to warto skorzystać z brokera kurierskiego Globport [link usunięty] Mają bardzo czytelną, intuicyjną stronę, do tego oferta jest zróżnicowana i przede wszystkim mają bardzo konkurencyjne ceny. Firma szczególnie oferuje usługę DPD Polska na transport paczek do krajów Unii Europejskiej.

Firma kurierska http://riders.com.pl ma świetną ofertę. My korzystamy z ich usług, przesyłając m.in. dokumenty naszym klientom na terenie Warszawy. Łapiemy się na fajną promocję, więc cenowo jest OK, a firma rzetelna i zawsze terminowa. Polecam!

Ceny u przewoźników są niewyobrażalnie wygórowane, dlatego polecam w szczególności  [link usunięty]  Mają podpisane umowy z największymi przewoźnikami, a kwoty przesyłek są znacznie niższe. Takiego kuriera można zamówić przez ich formularz zamieszczony na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu - można to zrobić nawet na telefonie. Wystarczy tylko podać wymiar oraz wagę paczki, a paczka zostanie dostarczona gdziekolwiek chcemy, ponieważ oferują wysyłki w całej Unii oraz innych krajów świata.

Dnia 24.09.2008 o 11:50, dann napisał:

Witam

Zastanawiam się nad wyborem firmy kurierskiej. Po przejrzeniu kilku firm jestem zszokowany cenami przesyłek. Możecie mi doradzić którą firmę wybrać. Może macie jakieś doświadczenia z firmami kurierskimi.

Jak wygląda taka współpraca z firmą kurierską?

Będe wdzięczny za informację.

Zajrzyj sobie na https://bliskapaczka.pl/ :). Jest wygodniejszą i tańszą alternatywą niż przesyłki kurierskie, bo opłaca się je przez internet, zanosi do puntu i tyle. Nie trzeba sie użerać z kurierami i martwić się, że nie ma ich na czas :P.