Recommended Posts

Witam.

W niedługim czasie planuje produkować meble z bambusa. Na początku chciałbym się zająć produkcją mebli ogrodowych. Wydaje mi się to być ciekawy pomysł. Bambus jest stosunkowo tani.  Do tego bardzo dobrze znosi niskie temperatury oraz deszczowe pogody. Chciałbym się was poradzić co o tym myślicie? Czy sami byście byli na takie coś chętni?

Dodam, że bambus już importuje od dłuższego czasu i chciałbym go zacząć jakoś przerabiać. Meble wydają mi się fajnym pomysłem

Każda porada będzie dla mnie na wagę złota.

Pamiętaj, że meble tego typu powinny być jak najbardziej innowacyjne i funkcjonalne. Dlatego proponuję zaopatrzyć sie w odpowiedni zestaw akcesoriów takich jak np zawiasy, dzięki którym będzie to możliwe. Rozejrzyj się za ofertą sklepu Stawik.  [link usunięty] Dysponują akcesoriami o niezwykle wysokiej jakości, które mogą nadać sporo charakteru meblom z bambusa! Mój brat, który od dawna produkuje meble opiera się właśnie na ich ofercie!

Bambus nie jest dobrym materiałem. Rozchodzi się pod wpływem wilgoci, szybko dostaniesz skargi, nie polecam. ;) Jeśli chcesz zacząć handlować meblami ogrodowymi, zachęcam do czegoś bardziej współczesnego- czyli tworzywa sztucznego. Takie meble wykonają Tobie firmy zajmujące się formowaniem rotacyjnym. Przy większym nakładzie, do handlu, to naprawdę niewielki koszt i inwestycja szybko Ci się zwróci. Nowoczesnymi metodami formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych zajmuje się firma z Koszalina- http://rotolution.com/. Jeśli się zdecydujesz, to śmiało możesz się do nich zgłosić.

Jak by ktoś z was szukał firmy, która zrobi na zamówienie meble specjalistyczne do laboratoriów to firma ze Stęszewa w woj. Wielkopolskim.  Firma przyjedzie na miejsce i zrobi pomiary a potem dostarczy stoły laboratoryjne, stoły wagowe, szafki i pozostałe meble do laboratorium w dobrej cenie.