Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
andnowy

Wyposażenie sklepu - meble

6 postów w tym temacie

Czy sa tutaj jakieś osoby które prowadzą własne sklepy? Chodzi o wyposażenie: meble i inne tego typu rzeczy. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Można to zorganizować na kilka sposobów.

Generalnie na rynku dostępne są gotowe elementy modułowe, które można złożyć w regały o dowolnej wielkości i wysokości.
Inną opcją jest zlecenie, wykonania regałów pod określony wymiar - wówczas najlepiej dokładnie to sobie wszystko zaprojektować, aby wykorzystać optymalnie daną przestrzeń.

Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://brandcreation.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/

Szafy chłodnicze, regały, gondole, witryny oraz inne elementy potrzebne do wyposażenia sklepu znajdziecie w ofercie firmy www.merton.com.pl Prowadzę sklep spożywczy i wszystko co było mi potrzebne do jego wyposażenia znalazłem w ich ofercie.

Także jestem zdania, że niemal wszystko znajdziesz w dobrych sklepach internetowych i to w niższej cenie, wystarczy jedynie poszukać, a teraz jesienią oraz w okresie przedświątecznym zawsze możesz liczyć na ciekawe rabaty.

Szeroki wybór produktów, które są niezbędne w sklepie znajdziecie w ofercie firmy www.iglootechnika.pl Sam zakupiłem od nich między innymi regały metalowe, piekarnicze i alkoholowe.  Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0