Zaloguj się, aby obserwować  
pawelszabla

Dobra restauracja

Recommended Posts

Witam serdecznie. Szukam profesjonalnego specjalistycznego sklepu z artykułami dla stolarzy – gdzie robicie zakupy? Na ten moment szukam przede wszystkim dobrych bejcy, które by się sprawdziły do uzyskiwania efektu rustykalnego na drewnie. Ktoś coś?

Wiesz, że restauracja Panorama odpowiada nawet na mocno negatywne komentarze i faktycznie z szacunkiem do drugiej strony? To pokazuje tylko klasę i chęć udoskonalenia menu, czy kwestii obsługi klienta. Mi się to właśnie najbardziej podoba.

Ja tam wolę jednak bar mleczny kijowska, to jest świetna knajpka, w zasadzie bar, gdzie gotują smacznie i domowo. nie lubię nadętych restauracji w których człowiek czuje się sztywno, płaci jak za zboże za porcje wielkości piąstki. Ja lubię luz i dobre jedzenie, a takie jest właśnie tam 

Dokładnie, też nie bardzo rozumiem o co chodzi z pierwszym postem, a tematem wątku. Tak czy inaczej, skoro już go rozpocząłeś to się podłączę. Według mnie bardzo dobre jedzenie można znaleźć w pizzeri- https://www.pizzadominium.pl/lokale/sosnowiec-c-h-plaza To jeden z lokali znanej, uznanej i posiadającej ugruntowana pozycje sieci pizzerii Dominium. Ten konkretny zlokalizowany jest w Sosnowcu, a konkretniej - w centrum handlowym Plaza. Dominium słynie ze swoich ofert typu Hot Deal, dzięki którym dostać można naprawdę smakowite potrawy za naprawdę niewielkie pieniądze. Ale to też miejsce bardzo przyjemne dla dzieci – zawsze znajdzie się dla nich jakiś kącik do zabawy, a ponadto organizowane są też dla nich imprezy urodzinowe. Nie oferują co prawda dowozów – co, jak na tę sieć jest dość wyjątkowe – ale wynika to zapewne z faktu, że jest to gastronomia skupiona na obsłudze klientów galerii handlowej. Czyni to z niej idealne miejsce, by tam zajść podczas intensywnych zakupów, a te, jak wszyscy wiemy, są symptomem współczesnej kultury i każdy z nas

Paweł chyba chce restaurację zbudować, a przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. To świetnie, grunt to się spełniać. Jeśli będzie to lokal podobny choć troszkę do  Bubbles Bar Warszawa , to możesz liczyć na moją przychylność. Chętnie przyjadę posmakować Twoich dań. Te w Bubbles mnie oczarowały, kocham to miejsce. Również za darmowy kieliszek szampana przy rezerwacji na TripadVisor. 

Bardzo podobają mi się drewniane meble w restauracjach. Nadają niesamowitego klimatu, a w połączeniu z pysznym jedzeniem, jest to wręcz gwarancja sukcesu takiego lokalu. Pamiętaj jednak, że bez względu na to jak dobrze zaimpregnujesz i zabezpieczysz meble, po czasie i tak stracą swój blask i naturalny wygląd. W przypadku restauracji, gdzie tego typu wyposażenie używane jest praktycznie cały czas, warto wiedzieć jak odnawiać takie meble. Od siebie mogę polecić ci bardzo ciekawy artykuł - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/jak-odnowic-stolik-przy-pomocy-farby z którego dowiesz się jak to robić, ale także znajdziesz tam wszelkie niezbędne akcesoria i produkty. 

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Gdańska, które lubią kuchnię chińską polecam zgłosić się do restauracji https://www.lees-chinese.pl/ Tam zjecie przepyszne jedzenie przygotowywane przez rodowitych chińczyków.

W Olsztynie jest bardzo dobra restauracja -> [link usunięty] , ktorą zdecydowanie mogę każdemu polecić. Jeśli jesteście w okolicy i chcecie dobrze zjeść to polecam się tam wybrać.

jak lubicie kuchnię włoską to koniecznie wybierzcie się do Mrągowa do restauracji Mercato 🙂 Rozbudowana karta dań, smaki rodem z Włoch, sympatyczna obsługa i niewygórowane ceny. Mają rewelacyjne pasty i pizze a desery... no cóż ja nawet będąc na diecie nie mogłam się oprzeć tiramisu 🙂

Jeśli ktoś szuka fajnego lokalu na wesele lub imprezę firmową to we Wrocławiu świetnie się nadaje Glamour. Mają bardzo ładne sale w zależności ile mamy osób,menu można dobrać według własnego uznania.  Miałam okazję być na takiej imprezie właśnie w tym lokalu i wszystko było na przygotowane na piątkę z plusem 😉 

wow ile fajnych namiarów 🙂 to ja dorzucę też swoje 3 grosze i polecę świetną restaurację w Zakopanem - Tarasy Gubałówka 🙂 cudowna lokalizacja ( zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr), świetne dania ( jest i kuchnia regionalna), sympatyczna obsługa i niewygórowane ceny. 

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną restauracją na terenie Gdańska, polecam wybrać się do https://www.lees-chinese.pl/ Jest to sprawdzona chińska restauracja, w której sam jadam regularnie. Tam na pewno zjecie pyszne jedzenie w przystępnej cenie.