aleksan

portal ogłoszeniowy

Recommended Posts

Moim zdaniem strony największego serwisu z ogłoszeniami znajdziesz tutaj polskieinfo.eu. To najbardziej popularne wśród Polaków zamieszkujących na stałe bądź tymczasowo różne kraje europejskie miejsce wymiany się ofertami. Znaleźć tam można anonse z zakresu praca, mieszkanie, usługi oraz przewozy. Sam często korzystam więc polecam!

Z tego co widzę powstaje wciąż sporo nowych portali ogłoszeniowych, zwłaszcza pod kątem pracy za granicą. Są np. strony typu pracabelgia.com, praca-niemcy.com, pracaholandia.com albo pracanorwegia.pl - jak widać jest popyt na tego typu treści i przy odpowiedniej promocji można zrealizować swoje cele finansowe.

W moim wypadku najlepiej sprawdzają się darmowe serwisy ogłoszeniowe z lokalnymi ofertami. Trochę tego już sprawdziłem i najlepsze okazało się sprzedajemy.pl . Mają bardzo dużo ogłoszeń i samych użytkowników. Niczego nie płacę za wystawienie oferty i to się dla mnie też bardzo liczy.

Z tego co widzę powstaje wciąż sporo nowych portali ogłoszeniowych, zwłaszcza pod kątem pracy za granicą. Są np. strony typu pracabelgia.com, praca-niemcy.com, pracaholandia.com albo pracanorwegia.pl - jak widać jest popyt na tego typu treści i przy odpowiedniej promocji można zrealizować swoje cele finansowe.

Myślę że takie serwisy z ogłoszeniami o pracę są najbardziej popularne. Nie ma co kryć, że wiele osób szuka pracy za granicą czy w konkretnym wybranym kraju. Oczywiście ogłoszenia o pracy w Polsce też są poszukiwane, ale jest kilka gigantycznych portali typu pracuj więc małym portalom ogłoszeniowym trudno się "przebić" czy wypromować. No chyba że jakieś lokalne...

Zobacz - https://ogis.pl/ Dużo jest reklam tego teraz, nawet przy drogach. Ogłoszenia są za darmo, ludzie się faktycznie zgłaszają. Nie wiem jaki mają aktualnie ruch, ale jeśli dalej będą darmowi to pewnie wiele się może w najbliższym czasie zmienić w tym temacie. Zresztą... jeśli mogę gdzieś wystawić za darmo ogłoszenia i jest odzew, to z tego korzystam.

Portal ogłoszeniowy nie ma być ciekawy, tylko przede wszystkim powinien robić swoje. Pierwszy krok to oczywiście popularność, sensowne opcje wystawiania ogłoszeń, funkcjonalności, które sprawiają, że zainteresowanie poszczególnymi ogłoszeniami jest spore. Ogis wygrywa z konkurentami darmowością i tymi wszystkim funkcjami, o których wspominałem. Najlepiej potestujcie po prostu na podstawie własnych ogłoszeń.