Zaloguj się, aby obserwować  
FajneCV

FajneCV.pl - Darmowy Generator CV i LM

Recommended Posts

[link usunięty] - Darmowy Generator CV i LM

FajneCV.pl to miejsce, gdzie za darmo wygenerujesz profesjonalne dokumenty rekrutacyjne. Oferujemy prosty w obsłudze program, pozwalający bez problemów stworzyć profesjonalne CV w kilka minut. Nie musisz nic instalować na swoim komputerze, ani przedzierać się przez wielostronicowe instrukcje obsługi internetowych aplikacji.

Możesz wygenerowac PDF, DOC, wysłać mailem swoje CV oraz utworzyć strone internetową ze swojego CV i LM

Nie lubię stron żeby coś wygenerować trzeba przejść całą rejestrację.

Co do kolorowych CV jak ktoś chce dostać pracę jako grafik to ok, w innym przypadku odradzam.

Wydaje mi się że jak ktoś będzie chciał tak na szybko zrobić CV to taka forma powinna go zadowolić.

--------------------

http://centrum-broni.pl/c/108/alkomaty.html - sprawdź się przed jazdą

REJESTRACJA jest po to aby fajnecv.pl mogło sprzedawać później twoje dane. Uwaga na tą firmę lepie nie wprowadzać tam prawdizwych danych.

Ciekawa sprawa, ale w dzisiejszych czasach nie warto korzystać z gotowców, trzeba czymś się wyróżnić z tłumu, oryginalnym CV.

Nie wiem czy takie podejście jest dobre, może było kilka lat temu. Ostatnio miałem okazję przeglądać ze swoim pracodawcą wiele aplikacji i powiem szczerze, że najbardziej to wyróżniało się to najprostsze, dobrze sformatowane, staroszkolne, przejrzyste CV, pośród wielu oferujących jedynie przerost formy nad treścią. Na dodatek - ciężko się czyta te "wyróżniające się" CV więc jak jest ich więcej niż kilka to nawet nie zostanie przeczytane

Według mnie CV, żeby mogło być w ogóle interesujące to MUSI zostac napisane szczerze przez osobę, która stara się o pracę. Tym bardziej list motywacyjny... co z tego, że ktoś to zrobi za nas, skoro to zupełnie nie odda naszej osobowiści?

Niby fajny pomysł, ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że pracodawcy wolą CV przygotowane indywidualnie, czyli jakieś wyróżniające się spośród pozostałych. A trudno mi sobie wyobrazić, że przy takim hurtowym "wyrobie" CV będzie ono w chociaż najmniejszym stopniu unikatowe. Ale jest to dobra opcja dla leniwych ;)

Ciekawe...

jak dużo szablonów jesteście w stanie wygenerować. Bo jak biznes się rozkręci, może dojść do sytuacji, że jeden rekruter otrzyma kilka CV o identycznym wyglądzie.

Ciekawe...

jak dużo szablonów jesteście w stanie wygenerować. Bo jak biznes się rozkręci, może dojść do sytuacji, że jeden rekruter otrzyma kilka CV o identycznym wyglądzie.

Na pewno tak się zdarza.

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://poradnikpracownika.pl . Jest tam bowiem serwis, gdzie znajdziecie artykuły skierowane do przyszłych i obecnych pracowników. Uważam, że warto tam zaglądać regularnie, aby być na bieżąco i znać swoje prawa.