Zaloguj się, aby obserwować  
candy

Gabinet odnowy biologicznej

Recommended Posts

Jak myślicie gabinet odnowy biologicznej to dobry biznes?. Klientami takich gabinetów są nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, a zapotrzebowanie na usługi systematycznie rośnie. Coraz więcej osób dba o swoje ciało, chodzą na aerobik czy masaże. Ile kosztowałoby wyposażenie takiego gabinetu czy to są duże koszta?

Jeśli chcemy, by nasz salon oferował szeroki wachlarz zabiegów, to będziemy musieli zainwestować w różnego rodzaju urządzenia. Wybór na rynku jest ogromny, ale na początek wskazane są, zdaniem doświadczonych kosmetologów, urządzenia wielofunkcyjne, które dają możliwość wykonania wielu zabiegów. Dalsze zakupy powinny jednak być już uzależnione od tego, jakie zabiegi będą preferować klienci.

Myśle że gabinet odnowy biologicznej połączony może z siłownią to dobry pomysł. Ludzie teraz żyją bardzo intesywnie i dobrze jest sobie iść na siłownie czy masaż. Jeśli chodzi o koszta to sprzęt pewnie jest drogi ale za to pomieszczenie możesz zrobić w domu jeśli masz takie możliwości.

Oferta gabinetu może być skierowana zarówno do osób potrzebujących pomocy w schorzeniach i bólach mięśni jak również poszukujących poprawy jakości swojego życia, wyglądu czy trybu życia. Taki gabinet daje dużo możliwości

Masaże:

- leczniczy

- klasyczny relaksacyjny

- odchudzający

- drenaż limfatyczny

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

Aromaterapia

Zestawy ćwiczeń

Troche się popytałam znajomych czy byliby zainteresowani korzystaniem z usług takiego gabinetu i prawie wszyscy deklarowali chęć przynajmniej raz pójdą zobaczyć, a gdy im się spodoba to może będą częsciej wpadać. Na pomieszczenie wydzieliła bym dół domu gdyż mam piętrowy domek, zaoszczędziła bym na czynszu.

Gość rgp

Super, biznesu jeszcze nie ma, a klienci już są - nie zmarnuj szansy :). Działaj wg wzoru:

1. zwrócić uwagę

2. zainteresowac klienta usługą

3. wzbudzic pożądanie

4. przekonac do zakupu

5. satysfakcja z zakupu

Sąsiadom, czyli na początku podstawowym źródłem dochodów daj w prezencie coś gratis. Zadbaj o wizerunek i postaw na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Badaj za każdym razem potrzeby klienteli, nie zawsze będziesz musiała zrobić pedicure ;).

Mów językiem korzyści :)

Mam troche znajomych i rodzine będą oni moimi pierwszymi klientami :P Przed założeniem biznesu jednak myśle jeszcze iść na kurs wizażu. Taki kurs pewnie mi się przyda w takim gabinecie, spróbuje jeszcze namówic przyjaciółke, która jest fryzjerką aby u mnie świadczyła swoje usługi fryzjerskie.

W sumie pomysł nie jest zły. Gabinety na zasadzie Spa staja się coraz bardziej popularne, ludzie bardzo chętnie korzystają z takich usług. Więcej kobiet korzysta z gabinetu odnowy biologicznej choc pewnie i mężczyzni się skuszą na masaż :P